iOS 10 už mám pár dní nainstalovaný. Nejsem sebevrah a tak jsem neriskl update na iPhonu, ale zvolil iPad, který životně nepotřebuji. V čem je nový systém lepší a v čem naopak pokulhává?
iOS 26.6 míří do další bety, Apple ladí chyby i upozornění na blokované kontakty
Apple posílá vývojářům druhou betu iOS 26.6 a iPadOS 26.6. Podle všeho půjde hlavně o dolaďování chyb, výkonu a drobné...

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.