Apple WatchiPhone

Unikl oficiální render chystaného telefonu iPhone XS a Apple Watch Series 4


Apple včera neměl nejlepší den. Unikly mu totiž celkem zásadní informace a to hned oficiální rendery nových iPhonů a Apple Watch.

Již 12. září bychom se měli dočkat telefonů iPhone XS a XS Plus. Z názvu tedy můžeme soudit, že se Apple vrací opět ke klasickému pojmenování mezigeneračních zařízení. Prozatím se žádné jiné informace ohledně výbavy neví, jistá je ale zlatá verze zařízení a druhá verze iPhonu, která bude o poznání větší.


iPhone XS

Zajímavá je oficiální tapeta iPhonu XS, na které je planeta, jejíž horizont pokrývá polovinu nádherného OLED displeje.  Pokud byste si ji chtěli stáhnout a používat již nyní, tak klikněte na odkaz ZDE.

Nové Apple Watch 

Stejně tak se dočkáme nástupce aktuálních Apple Watch Series 3. Nová generace by měla mít lepší a protáhlejší displej až k okrajům, přičemž tělo by mělo být tenčí. Pokud se bojíte o kompatibilitu vašich řemínků, tak buďte v klidu. Nové Apple Watch budou podporovat stejné řemínky, jako starší generace. 

Apple Watch

Z renderu také můžeme vidět, že nové Apple Watch přijdou s novým ciferníkem. Na tom je vidět hodně informací včetně aktuální teploty, nadcházející události v kalendáři či odpočet času. Hodně zajímavá je ikonka v levém dolním rohu, kde je ukazatel UVI, tj. UV index. Apple Watch by tak mohly mít nový senzor, který vás upozorní například na moc „ostré“ slunce.

Jak se vám chystaná zařízení líbí? Dejte nám vědět.

Zdroj: theverge.com