Podívejte se, jak oslavily nový rok hodinky Apple Watch

Majitelé Apple Watch mohli vidět novoroční ohňostroj nejen na obloze ale i při pohledu na své hodinky. Podívejte se, jak takový ohňostroj vypadal.

Ti, jenž vlastní Apple Watch s nainstalovaným watchOS 4, mohli na přelomu 31. prosince 2017 a 1. ledna 2018 odpálit svůj soukromý ohňostroj přímo na svém zápěstí. Jakmile se totiž čas přehoupl přes půlnoc, hodinky svým uživatelům spustily ohňostroj přímo na jejich ciferníku. A to nehledě na tom, který používají.

Tato nová funkce přišla právě s watchOS 4. Vyjma zobrazení ohňostroje a textového přání šťastného nového roku však hodinky mohou upozorňovat i na narozeniny jejich uživatele. To samozřejmě pokud má své narozeniny zapsané v propojeném kalendáři. Efekt, který se v takový moment na displeji hodinek zobrazí, jsou prolétající balónky.

Co je watchOS

WatchOS je operační systém používaný v chytrých hodinkách Apple Watch, vyvinutý společností Apple, Inc. Vychází z operačního systému iOS a sdílí mnoho jeho rysů. Poprvé byl představen 24. dubna 2015 společně s hodinkami Apple Watch. Ty jsou v současné době jediným existujícím zařízením, které tento operační systém využívá.

Zdroj: 9to5mac.com, WikipedieKam dál?