Server Digitimes spekuluje o možnosti výměny IPS panelu v iPadech. Pro nový model má být připravený panel IGZO.
O panelech tohoto typu toho zatím moc nevíme. Skládat by se měl z India, Gallia a Oxidu zinečnatého. Výrobcem pak bude japonská firma Sharp.
Dle dalších zpráv by měla tato technologie umožnit výrobu tenčího zařízení a baterii umožnit delší životnost na jedno nabití. Rozlišení 2048 × 1536 se zdá být také reálné.
Osobně mi právě nízké rozlišení na iPadu 2 vadí ze všeho nejvíc. Když to srovnáte s iP 4 nebo 4S, kde je Retina, tak je jasné, kde jablečný tablet potřebuje zabrat.
Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.