MacPříslušenství

Apple představil nové MacBooky Pro (2018) a k nim kožená pouzdra


Apple včera celkem nečekaně představil nové MacBooky Pro pro rok 2018 a také nová kožená pouzdra. V čem se nová generace počítačů liší od té minulé?

Prvně se pojďte podívat na kožená pouzdra pro MacBooky. Ta budou pasovat jak na klasický MacBook, tak také na 13 či 15palcový MacBook Pro. Pouzdra jsou typu „sleeve“, takže se do nich počítač jen zasouvá podobně, jako například do obálky a celé tělo počítače je tak chráněno například před škrábanci. Co se týká jejich ceny, tak ta je pro MacBook stanovena na 4 590 Kč, pro menší 13palcový MacBook Pro pak na 5 490 Kč a pro 15palcovou verzi si připravte 6 490 Kč.

 

MacBook Pro (2018)

Nové Macbooky Pro pro rok 2018 vypadají naprosto stejně, jako jejich předchozí generace. Výkonu mají však více než dost. Počítače disponují procesory Intel 8. generace s čtyřmi nebo šesti jádry. Zvolit si také můžete novou hodnotu paměti RAM, která se zastavila na slušných 32 GB s DDR4. Pozitivní je také přítomnost True Tone displeje, což u MacBooků vidíme poprvé. Stejně tak Apple vylepšil klávesnici typu Butterfly, která je nyní tišší a odolnější. Cena těchto zařízení je opravdu extrémní a dovolím si tvrdit, že počítače si koupí jen opravdoví profesionálové, kterým Macbooky Pro vygenerují investované peníze zpět. Ceny startují na 55 990 Kč a končí až na astronomických 211 590 Kč.

Pokud máte o počítače či pouzdra zájem, můžete si je objednat přímo na stránkách Applu ZDE.

nové macbooky

Do komentářů nám dejte vědět, co si o počítačích myslíte a zda si plánujete nějaký koupit.

Zdroj: 9to5mac.com