macOS

Notifikace pro Safari – Poosh


Poosh je nová služba, která posílá notifikace na váš Mac. V současnosti ji využívá něco málo přes 100 uživatelů.

O co vlastně jde? Jednoduše si stáhnete rozšíření pro Safari na oficiálních stránkách Poosh. Podmínkou fungování služby je mít operační systém Mountain Lion, minimálně Safari 6, aktivní oznamovací centrum a povolené notifikace pro Safari.

Pokud máte Mac zapnutý a Safari spuštěné, přijde vám podobná notifikace, jakou vidíte výše. Kromě našeho webu má k službě přístup ještě Apple magazín Jablíčkář.cz. Náš web plánuje na každý článek takto upozornit. Pro čtenáře to bude znamenat okamžitý signál vydání nové recenze, bleskovky nebo jiné zajímavosti.

Notifikace v oznamovacím centru.

Za celou službou stojí vývojář Martin Doubek, který už má za sebou například projekt Sy.pe. Po rozhovoru s ním musím říct, že jeho projekt má rozhodně budoucnost a už teď plánuje mnohá vylepšení.

Za nedlouho by měly přibýt filtry, díky kterým si lehce vyberete, od jakého vydavatele chcete obsah odebírat. Nabízí se tak srovnání například s klasickou RSS čtečkou. S tím rozdílem, že notifikaci budete mít ihned na očích.

Služba je stále v beta verzi a tak je ideální čas na to, abyste ji s námi vyzkoušeli. Novinky o projektu sledujte na Twitter účtu Poosh.