Příslušenství

Nový True Wireless reproduktor Niceboy RAZE 2 twins


Značka Niceboy představila bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 2 twins. Je možné ho rozdělit na dvě samostatné části a libovolně je rozmístit do prostoru.

Niceboy RAZE 2 twins je univerzální Bluetooth reproduktor o celkovém výkonu 24 W, vyrobený s důrazem na prostorový zvuk. Ze stran je obalen černým úpletem, který spolu s modrými prvky ovládání doplňuje jeho celkovou vizáž. Váží 750 g a jeho rozměry ve složeném stavu jsou 84 mm / 84 mm / 210 mm. Vyjmutím z obvodového pogumovaného obalu je možné RAZE 2 twins rozložit na dva samostatné reproduktory (12 W), které jsou propojeny pomocí technologie True Wireless. Díky tomu je možné si prostorový zvuk uzpůsobit podle svých vlastních představ.

Niceboy RAZE 2 twins

Výdrž až 10 hodin a plná vodotěsnost

O bezdrátový přenos se stará Bluetooth 4.2, pomocí kterého propojíte reproduktor s chytrým telefonem, tabletem či počítačem.Při hlasitosti na 70% vydrží až 10 hodin. Je plně vodotěsný (stupeň krytí IPX7) a opatřený pogumovaným krytem, takže je uzpůsoben na cesty či venkovní párty s přáteli. Běžná doba nabíjení je 3 hodiny. V neposlední řadě disponuje vestavěným mikrofonem sloužícím na vyřizování hands-free telefonních hovorů.

Niceboy RAZE 2 twins koupíte u všech velkých prodejců za 1 999 Kč.

Více informací naleznete na www.niceboy.cz

O Niceboy

Niceboy je na českém trhu relativně mladý rychle rostoucí hráč, kterého na trhu s “trendy” elektronikou dobře znají zejména fanoušci outdoorového natáčení. V oblasti videa nabízí široké portfolio outdoorových akčních kamer, autokamer a doplňkovou stabilizační techniku. Kromě kamer značka dále nabízí také Bluetooth sluchátka, reproduktory, chytré náramky a další příslušenství včetně powerbank. Jasnou vizitkou produktů Niceboy je spojení skvělého výkonu, moderního provedení a velmi příznivé ceny. V neposlední řadě Niceboy podporuje celou řadu profesionálních i amatérských sportovců a vyznavačů adrenalinu jako je například rychlostní kanoista a olympijský medailista Josef Dostál.