Aplikace a HryiOS

Ty nejlepší iOS hry ve slevě. Ušetřete 50 % z jejich ceny


Nudíte se mezi vánočními a novoročními svátky? Stáhněte si ty nejlepší iOS hry, které jsou aktuálně v App Store v 50procentní slevě.

Apple na kolekci „parádní hry s 50% slevou“ upozorňuje přímo v záložce Hry v obchodu App Store. Najdete mezi nimi takové perly, jako jsou The Room: Old Sins nebo FROST či Prune. Pokud vás některá z obsažených her oslovila, určitě s jejím nákupem neotálejte. Sleva je totiž časově omezená.

Ty nejlepší iOS hry

 

Ty nejlepší iOS hry s 50% slevou:

 

The Room: Old Sins

Série her The Room je velice populární, proto také čítá již čtyři díly. Staré hříchy jsou pak tím nejnovějším. Principem hry je různými po sobě jdoucími akcemi rozluštit četné hlavolamy a odhalit tak tajemství, které má pro vás hra nachystané.

icon
The Room: Old SinsFireproof Studios LimitedGames129,00 KčStáhnout

 

Cytus II

Cytus II je hudební rytmická hra odehrávající se v budoucnosti, která staví na prolnutí reálného světa s tím hudebním. Čeká zde na vás více jak 100 originálních skladeb, více jak 300 herních scénářů a samozřejmě originální principy hry.

 

PAKO 2

PAKO 2 je arkádová hra, ve které pracujete jako řidič zlodějského gangu. Vaším úkolem je vyzvednout posádku z místa loupeže a dovést ji do bezpečí skrze dramatické pronásledování policisty. Každou jízdou získáváte peníze, které lze využít k nákupu nových vlastností auta, jeho typu atd. Samozřejmě nechybí ani celosvětové žebříčky.

icon
PAKO 2Tree Men Games OYGames49,00 KčStáhnout

 

Isoland 2

Isoland 2 je opravdu umělecká dobrodružná logická hra. Zažijete v ní jedinečné a tuze podmanivé hádanky, filozofické hloubání ale i bezstarostné vyprávění, které vás dopraví na krásný ostrov plný zázraků. Ve hře se vydáte na skutečně fascinující cestu časem a vesmírem a objevíte v ní i stopy ztracené civilizace. To abyste odhalili dlouho zapomenuté tajemství. Vše v krásně ručně kreslené grafice.

icon
Isoland 2: Ashes of TimeLilithGame Co., LtdGames49,00 KčStáhnout

 

Bloons TD 6

Bloons je klasická 3D Tower Defense hra, která je navržena tak, aby vám poskytla hodiny a hodiny té nejlepší zábavy. Vybudujte v ní svou dokonalou obranu z kombinace úžasných věží, vylepšení, hrdinů a schopností. Přítomno je více jak 20 úrovní, 19 typů věží a stovka dalších vylepšeních.

icon
Bloons TD 6Kaiparasoft LtdGames129,00 KčStáhnout

 

Kingdom Rush Vengeance

I v tento titul je tzv. žánru TD jako jsou Bloons. Ve třech různých krajinách na vás čeká 16 úrovní, 16 obranných věží, 35 druhů nepřátel a tuna zábavy. Velkým plusem titulu je, že jej můžete hrát i off-line.

icon
Kingdom Rush VengeanceIronhide S.A.Games129,00 KčStáhnout

 

FROST

Hra FROST je unikátní zejména svým ovládáním. Nakreslete v ní cesty, které vám pomohou přivádět spirituály k jejich domovským planetám. Přineste rovnováhu do tohoto roztodivného světa, který je v neustálém pohybu, a rozluštěte přitom své tajemství.

icon
FROSTkunabi brother GmbHGames129,00 KčStáhnout

 

Grimvalor

Grimvalor je náročná hack & slash arkáda s opravdu rychlým ovládáním v jednom temném fantasy světě. Převezmete v něm kontrolu nad osamělým válečníkem na cestě k obnovení jeho prohnilého království. Nechybí zde četné dungeony, ani poutavý příběh.

icon
GrimvalorDirelight OyGames179,00 KčStáhnout

 

Hyperforma

Vychutnejte si vzrušující sci-fi příběh s dynamickou hratelností a skvělou atmosférou uvnitř zajímavého kyberprostoru. Hyperforma je prémiová hra bez reklam, která vás už nenutí do žádných dalších nákupů v aplikacích.

icon
HyperformaFedor DanilovGames129,00 KčStáhnout

 

Prune

Jaké to je být zahradníkem? Určité ne takové, jako v titulu Prune. Ustřihnout danou rostlinu tak, aby dorostla až „na světlo boží“, ale nemusí být tak jednoduché, jak to na první pohled může vypadat. Hra vyšla již v roce 2015 a pořád se těší veliké oblibě, tak si ji nenechte v této příjemné slevě utéci.

icon
PruneJoel McDonald LLCGames99,00 KčStáhnout