Aplikace a HryiPhone

Nejlepší hry pro iPhone (19. týden) – FIFA, simulátory i RPG

Není nad to si pořádně zapařit! Ať už s míčem u nohy, pořádným kvérem nebo magií


Každý pátek se dočkáte přehledu těch nejlepších her pro iPhone, které Apple představuje jako nejoblíbenější hity. Dnes to bude o fotbalu nebo RPG.

FIFA Football

Celosvětový fenomén, který si určitě už každý někdy zahrál minimálně na počítači nebo herní konzoli. V telefonu jde spíše o arkádové hraní, které ale neskutečně baví i delší dobu.

icon
FIFA FootballEA Swiss SarlGamesZdarmaStáhnout

 

PUBG MOBILE

Oceňovaná akční pecka, která vás unese hratelností i svoji grafickou stránkou. Mějte na paměti, že na hraní potřebujete minimálně iPhone 6s, lépe ale to nejnovější, co je na trhu.

 

Subway Surfers

Typická skákačka, ve které musíte sbírat odměny a procházet jednotlivými koly. Cestu za úspěchem se vám snaží překazit strážci zákona, vlaky a další nepřející artefakty.

icon
Subway SurfersKilooGamesZdarmaStáhnout

 

Forge of Empires: Build a City

Simulátor připomínající například legendární SimCity. Stavíte vaše vysněné město, které musíte bránit. Vývoj se přitom odehrává od doby kamenné po současnost.

icon
Forge of Empires: Build a CityInnoGames GmbHGamesZdarmaStáhnout

 

Design Home

Postavte si dokonalý domov a zařiďte si ho podle vašich představ. Fantazii se meze nekladou a ač by se mohlo zdát, že se nejedná o hru, opak je pravdou a postupně sbíráte další odměny.

icon
Design HomeCrowdstar IncGamesZdarmaStáhnout

 

The Sims Mobile

Populární Sims jsou i na mobilní platform a nabízí vše, na co jste zvyklí z počítačů a konzolí. U této hry se dá strávit takřka celý život, tak dávejte pozor a občas raději běžte i ven!

icon
The Sims™ MobileEA Swiss SarlGamesZdarmaStáhnout

 

Bloons TD 6

Klasická Defense hra, kdy bráníte, v tomto případě, své balonky. Ty musí projet určitou trasu a na konci vám zbýt alespoň jeden. Zábava na dlouhé hodiny a spousta různých kol.

icon
Bloons TD 6Ninja Kiwi LimitedGames129,00 KčStáhnout

 

8 Ball Pool

Kulečník se vším všudy. Pokud máte chuť si někdy zahrát virtuální billiár, určitě sáhněte po této hře. Hrát lze i online s kamarády a arkádovým způsobem, kdy sbíráte postupně různé odměny.

icon
8 Ball Pool™Miniclip SAGamesZdarmaStáhnout

 

Old School RuneScape

MMORPG v té nejryzejší podobě. Řešte úkoly, sbírejte odměny, soupeřte v epických bitvách, rozšiřujte komunitu a objevujte zcela nový svět. Zase jedna z těch her, která když vás chytí, už nepustí.

icon
Old School RuneScapeJagexGamesZdarmaStáhnout

 

Lineage 2: Revolution

Další RPG, které ale v herním světě sakra rezonuje. Legendární Lineage se z počítačů už nějakou dobu objevuje i na iOS a staví na stejných základech. Vyšperkujte si svoji postavu, udělejte z ní hrdinu a vzhůru do další bitvy!

icon
Lineage 2: RevolutionNetmarble CorporationGamesZdarmaStáhnout