Aplikace a HryiPad

Nejlepší aplikace pro iPad – týden ve znamení zdraví

Udělejte něco pro vaše zdraví. Stačí k tomu i jediná aplikace


Cvičení, meditování, usínání ale i ideální jídelníček se jistě podepíše na zdraví každého z nás. Podívejte se na nejlepší aplikace pro iPad pro vaše zdraví.

Aplikace v kolekci Týden ve znamení zdraví:

 

Calm

Připojte se k milionům uživatelů, kteří mají díky aplikaci Calm lepší spánek, méně stresu a úzkosti a to díky obsaženým meditacím, programům dýchání, protahovacím cvičení a relaxační hudbě. Titul je dokonce doporučován vrchními psychology, terapeuty a odborníky na duševní zdraví.

icon
Calm - Meditation and SleepCalm.com, Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Streaks Workout

S aplikací Streaks Workout můžete cvičit doma, v posilovně, parku a vlastně i kanceláři. Umožňuje přizpůsobení cvičení, stejně jako nastavení jeho délky od šesti minut do půl hodiny.

icon
Streaks WorkoutCrunchy Bagel Pty LtdHealth & Fitness99,00 KčStáhnout

 

Relax Melodies

Vyberte zvuky a melodie, které se vám líbí, kombinujte je a vytvořte si z nich váš vlastní mix. Lehněte si, poslouchejte a užívejte si své usínání. Je to tak jednoduché a hlavně to funguje lépe, než usínání při zapnuté televizi.

icon
Relax Melodies: Sleep SoundsIpnos Software Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Lifesum

Titul Lifesum vám pomůže s volbou toho ideálního jídla ve vaší životosprávě. Aplikace obsahuje i nastavení daných cílů, čímž vám pomůže navolit si i to správné cvičení k jejich dosažení. Aplikace nezapomíná ani na správný pitný režim a díky provázanosti s Apple Watch vás o všem včas upozorňuje.

icon
Lifesum - Diet & Food DiaryLifesum ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

30 Denni Vyzva

Jste připraveni na 30 denní fitness výzvu? Začněte trénink hned a sledujte hmatatelné výsledky. Aplikace obsahuje různé fitness plány i návody na cvičení v HD kvalitě.

icon
30 Day FitnessBending Spoons Apps IVSHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Runtastic Results Home Workout

Přizpůsobte si svůj silový trénink přesně podle vámi požadovaného harmonogramu a vaší kondice.

icon
Runtastic Results Home WorkoutruntasticHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Gym Life

Gym Life je nejlepší aplikace pro iPad v podobě trackeru pro měření vašeho posilování. Můžete si v něm vytvořit svůj vlastní trénink a sledovat váš progres.

icon
Gym Life - My Fitness PlannerNicola EusebiHealth & FitnessZdarmaStáhnout