Aplikace a HryiPad

Nejlepší aplikace pro iPad – týden ve znamení outdooru

Jaké aplikace by neměly ve vašem iPadu chybět, pokud se s ním chystáte zdolávat outdoorové aktivity?


Ať už jste aktivní člověk nebo spíše lenoch, tyto nejlepší aplikace pro iPad, které jsou vhodné pro outdoorové aktivity, jistě ocení všichni.

Zajímá vás víc země, moře, nebo obloha? Když dojde na trávení času na čerstvém vzduchu, je tu spousta možností, které uspokojí chutě kohokoli. Můžete jít na procházku, vyjet si na kole, plavat či pozorovat hvězdy.

Nejlepší aplikace pro iPad

Apple už od pondělí představuje každý den jednu aplikaci v rubrice Aplikace dne a uvádí v ní jeho nejoblíbenější tituly pro venkovní aktivity. Ty vám pomohou, ať už hledáte jen další denní aktivitu, nebo míříte za delším dobrodružstvím.

Nejlepší aplikace pro iPad – kreslením proti stresu

Nejlepší aplikace pro iPad z kolekce 7 dní, 7 outdoorových appek:

PeakVisor

Přineste do svých horolezeckých výprav a turistiky rozšířenou realitu. PeakVisor to umí. Pokryje jakékoli vrcholky, na které namíříte fotoaparát svého iPhonu nebo iPadu, důležitými daty o jejich jméně, výšce atd.

icon
PeakVisorRoutes Software SRLTravelZdarmaStáhnout

 

Fishbrain

Fishbrain je sociální síť pro rybáře. Co to znamená? Spoustu lidí, kteří se fotí s obřími štikami, hromadu tipů na skvělá místa k rybaření a rady ohledně návnad i vybavení, a také možnost nechat si identifikovat rybu podle fotky. Přesně to Fishbrain znamená.

icon
Fishbrain - Fishing AppFishBrain ABSportsZdarmaStáhnout

 

AccuWeather

AccuWeather je jedna z nejspolehlivějších aplikací na počasí, která nabízí 3 důvody, proč byste ji měli využívat. Předně je to právě díky její přesnosti, poté s ní budete vždy připraveni na to, co za počasí přijde a posléze se vám tak nikdy nestane, aby vás někde zastihla nepřízeň počasí.

icon
AccuWeather: Weather RadarAccuWeather International, Inc.WeatherZdarmaStáhnout

 

Star Walk 2

Star Walk 2 je vynikající aplikace pro sledování hvězd, která vám umožní prozkoumat noční oblohu prostřednictvím obrazovky vašeho zařízení. Vydejte se bez námahy přes tisíce hvězd, komet, souhvězdí a dalších nebeských těles. Jediné, co musíte udělat, je namířit váš iPad na oblohu.

icon
Star Walk 2 - Night Sky MapVito Technology Inc.Education79,00 KčStáhnout

 

 

UVLens

Vystavení se ultrafialovému záření (UV) může poškodit vaši pokožku, způsobit spáleniny a zvýší to možnost rizika rakoviny kůže. Aplikace UVLens vám ukazuje, kdy je třeba se starat o vaši pleť a kdy naopak můžete vyjít na slunce bez jakýchkoli obav.

icon
UVLens - UV IndexSpark Sixty Four LimitedHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Boating Marine & Lakes

Tento titul vám poskytne námořní mapy pro plavbu, rybaření, plachtění, potápění se ale i pro všechny možné vaše aktivity, které jednoduše provozujete na vodě. Nechybí plánování, předpovědi počasí, ale ani import a export dat.

icon
Boating Marine & LakesNAVIONICS S.R.L.NavigationZdarmaStáhnout

 

Komoot

Držet se známých cest je pohodlné a jednoduché. Nemusíte se na nich obávat, že se ztratíte nebo třeba cestou potkáte nečekaný kopec. Jenže objevování nových tras je přece pro všechny outdoorové dobrodruhy tak vzrušující. A právě to vám poskytne aplikace Komoot.

icon
Komoot — Cycling & Hiking Mapskomoot GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout