Mobilní nabíječka Leitz 3 v 1 vyřeší vybitou baterii

Určitě se vám už stalo, že v tu nejméně vhodnou dobu se na mobilním telefonu objeví upozornění, že zbývá 10 % baterie. S tímto problémem vám pomůže mobilní nabíječka Leitz 3 v 1.

Obsah balení

V balení spolu s mobilní nabíječkou 3 v 1 najdete USB kabel, který slouží pro nabíjení z počítače či Macu, a stručný manuál.

Mobilní nabíječka Leitz

Německá značka Leitz spadá do společnosti Esselte, která je tradiční výrobce kancelářských potřeb s dlouhou historií. Leitz má ve svém oboru pověst inovátora a předního architekta řešení pro práci budoucnosti. Právě díky novým trendům v oblasti pracovních zvyklostí přichází s výrobky z řady Leitz Complete, které se pyšní inovativními prvky a funkčním designem pro práci na cestách.

Nejen mobilní nabíječka

Jak už název článku napovídá, nebude se jednat pouze o mobilní nabíječku, ale v malé černé krabičce se ukrývají další dvě funkce. Mobilní nabíječka 3 v 1 nabízí kromě samotného externího nabíjení baterie také funkci stolní dokovací stanice. Její výhoda spočívá v tom, že s sebou nemusíte vozit další kabely. Stačí pouze připojit a nabíjet. Třetí funkcí je bezdrátová nabíječka, protože obsahuje baterii, pomocí které nabijete svůj iPhone na cestách nebo mimo elektrickou zásuvku.

Vzhled celé nabíječky je velmi jednoduchý a neobsahuje žádné zbytečnosti. Na horní straně této nabíječky se nachází samotný stojánek s Lightning konektorem, který je otočný zhruba od 0° do 145°. Stojánek nemá předem dané polohy a dá se umístit do jakékoliv polohy. Kloub vyvíjí mírný odpor, který zajišťuje stabilitu v dané poloze. iPhone na konektoru Lightning dobře drží a je stabilní i při ovládání.

Na bočních stranách se nachází vstup na microUSB kabel, který slouží k nabíjení, a zapínací tlačítko s diodami, které indikují stav nabití baterie. Ve spodní straně se nachází USB konektor, který se využívá k nabíjení.

Celý produkt je vyroben z matného měkčeného plastu doplněný zelenými gumovými prvky. Vše je také přesně slícováno a nikde jsem neobjevil sebemenší nedostatek, co se kvality zpracování týče. Jediným nedostatkem zvoleného materiálu je to, že se na něj chytá prach a nečistoty.

Nabíjení a výdrž baterie

Mobilní nabíječku lze nabíjet dvěma způsoby. Jeden je přes přiložený USB kabel pomocí počítače či Macu. Druhý přes integrovaný USB konektor na zadní straně, který se zasune přímo do adaptéru, který je součástí nabíječky pro iPhone. Doba nabíjení, jak ze zásuvky, tak i z Maca, trvá něco málo přes čtyři hodiny. Úroveň nabíjení indikuji tři diody na boční straně.

Nabíječka obsahuje akumulátor o kapacitě 2 000 mAh, který vám nabije váš iPhone zhruba jeden a půlkrát při 10% stavu baterie nabití. Doba nabíjení iPhonu trvá přibližně dvě a půl hodiny. Kromě iPhonu 5/5s, 6 a 6 Plus lze s mobilní nabíječkou nabíjet i iPod touch a iPod nano.

Závěrem

Mobilní nabíječka 3 v 1 od firmy Leitz je precizně vyrobena z plastu a dostatečně pokryje každodenní používání vašeho iPhonu. Bohužel s kapacitou akumulátoru to je pouze krizové řešení, protože nejste schopni pokrýt více než jeden den. Pokud potřebujete udržovat iPhone naživu déle, doporučuji nabíječku s větší kapacitou akumulátoru.

Nabíječka je koncipována i jako dokovací stanice, proto je připojena k iPhonu přímo. Občas je to nešikovné řešení, když potřebuji nabíjet a mít iPhone v kapse nebo tašce. Do kapsy se iPhone s nabíječkou nevejde a v tašce mám zase strach, že se ulomí konektor. Uvítal bych, kdyby byla v této situaci možnost nabíjení i pomocí kabelu.

Klady

  • Mobilní nabíječka, dokovací stanice, bezdrátová nabíječka
  • Možnost náklonu iPhonu při nabíjení kvůli úhledu pohledu
  • Nabíjení přes kabel nebo adaptér

Zápory

  • Nabíjení pouze přes dokovací stanici
  • Nižší kapacita akumulátoru

Za poskytnutí produktu děkujeme obchodu www.leitz.com

NázevMobilní nabíječka 3 v 1 s konektorem Lightning

Cena: 1 624 Kč

Materiál: plast

Obsah balení: mobilní nabíječka 3 v 1, USB kabel, tištěný manuál

Rozměry: 102 mm × 59 mm × 15 mm; 86 g

 

Koupit Mobilní nabíječku 3 v 1 Leitz
Určitě se vám už stalo, že v tu nejméně vhodnou dobu se na mobilním telefonu objeví upozornění, že zbývá 10 % baterie. S tímto problémem vám pomůže mobilní nabíječka Leitz 3 v 1. Obsah balení V balení spolu s mobilní nabíječkou 3 v 1 najdete USB kabel, který slouží pro nabíjení z počítače či Macu, a stručný […]

Hodnocení

Vzhled
Kvalita zpracování
Využití
Rozměry a váha
Cena

Skvělé

Shrnutí : Skvěle zpracovaná a vypadající mobilní nabíječka s dokovací stanicí, která vám umožní plně využívat iPhone celý den, aniž byste se museli bát, že se vám vybije baterie.

User Rating: Be the first one !
88


Kam dál?