Podívejte se na další maketu iPhonu 8

Není dne, aby na internet neunikla nějaká informace o chystaném iPhonu 8. Ani dnešek není výjimkou. Koukněte se na další maketu.

Tentokrát se jedná o fotografii, na které je zachycena přední strana zařízení. Už je asi samozřejmé, že iPhone 8 bude mít displej roztažen až k okrajům podobně, jako je tomu u Samsungu Galaxy S8. Bezrámečkovému displeji také nahrává samotný vzhled iOS 11, ve kterém jsou nyní více zakulacené prvky a vše tak nějak směřuje k lepšímu využití velkého displeje.

iPhone 8 maketa

Spolu s fotografií ale také unikají informace, že by iPhone 8 měl mít skleněná záda, rozměry 143,59 x 70,94 x 7,57 mm a konečně – zabudovanou čtečku otisků prstů Touch ID v displeji.  Co se rozlišení displeje týče, tak zde se nejvíce udává 2436 x 1125 pixelů. Jak moc jsou tyto úniky pravda se dozvíme až za pár měsíců, v září, kdy by měla Curpetinská společnost vše představit.

V jednom z nedávných úniků se také psalo o barevných variantách zařízení, které by měly být dostupné v černé, stříbrné, zlaté, růžově zlaté a Product RED variantě.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?