King of Thieves – kraďte jako králové a vyhrajte

Hledáte nějakou logickou hru, která vám zkrátí dlouhé chvíle a zajímavě vypadá? Pokud ano, tak čtěte dál. Přinášíme tip na zajímavou hru King of Thieves.

Titul je od známých vývojářů, kteří stojí například za hrou Cut the Rope. Ve hře King of Thieves (česky Král zlodějů) máte za úkol ukradnout z úrovně co nejvíce zlata a talismanů a přitom se vyhnout všem obranným mechanismům a nástrahám. Pokud úroveň úspěšně dokončíte, získáte body a talismany, za které si lze následně vylepšovat své obranné systémy. Ptáte se, proč byste měli vy něco chránit, když jsem výše psal, že hra spočívá v kradení talismanů?

Odpověď je jednoduchá, hra si zakládá zejména na multiplayeru, takže pokud vy něco ukradnete reálnému hráčí, i on může něco ukrást vám. Proto je dobré vylepšování obrany tak, aby se nepřítel pokud možno nedostal k oné truhle, kde je všechno „bohatství“ umístěno.

To je tedy ve zkratce základní princip hry. Grafika titulu je velice chytlavá a hodně se podobná hře Cut the Rope. Pozitivní také je, že hra je dostupná také pro Apple TV, takže si ji můžete uživat na velké televizi.

Abych jen nechválil, tak hra obsahuje bohužel free-to-play model. To znamená, že zdarma sice hrát můžete, ale platící hráči budou moci hrát rychleji a efektivněji.

Klady

  • Hezká grafická stránka
  • Zabaví na dlouhou dobu
  • Podporuje Apple TV

Zápory

  • free-to-play model
icon
King of ThievesZeptoLab UK LimitedGamesZdarmaStáhnout


Kam dál?