Jimmy Iovine odmítl zvěsti o tom, že opouští Apple. Naopak prý chce učinit streamování hudby více zajímavější

Jimmy Iovine poskytl magazínu Variety rozhovor, ve kterém jasně odmítl zvěsti o tom, že by společnost Apple opouštěl. Naopak prý má s Apple Music ještě hodně práce.

Iovine se k týmu Apple Music připojil v roce 2014, kdy Apple provedl akvizici se společností Beats Electronics, čímž získal i službu Beats Music, ze které právě Apple Music vzešlo. Jimmy byl totiž spolu s Dr. Dre zakladateli společnosti Beats.

I když Iovine nemá v Applu žádný oficiální titul, od začátku svého působení v této společnosti stál v čele služby Apple Music. Díky jeho producentské činnosti tak domlouval hlavně spolupráce s různými umělci, takže i díky němu má nyní Apple Music více jak 30 milionů uživatelů. Toto číslo chce navíc ještě navýšit. Dosáhl jej totiž jen za 2 a půl roku existence služby.

Jak jsme vás informovali, původní zprávy o odchodu Iovina ze společnosti se zakládaly na neshodách mezi ním ostatními členy týmu. Byly podloženy ještě tím, že na konci srpna mu končí jeho dohoda s Applem. Sám to však podpořil vyplácením vlastních akcií, které ve společnosti má. V žádném případě ale Apple neopouští, protože toho má ještě hodně na práci. Jeho prioritou tak nadále bude udělat streamování hudby ještě zajímavější, než je nyní.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?