Aplikace a Hry

Jak upravit 4K video na Macu? Vyzkoušejte VideoProc + AirPods soutěž!

Náročné 4K video nemusíte upravovat jen v náročných aplikacích


Rychlá a jednoduchá editace 4K videí je čím dál tím častějším tématem. Nepotřebujete profesionální programy. Jak upravit 4K video na Macu?

Telefon, akční kamera, fotoaparát nebo třeba dron dnes dokážou natáčet video v rozlišení 4K. Není to nic neobvyklého a jestli máte doma 4K televizi, určitě oceníte vysoké rozlišení obrazu. Jenže jak rychle a snadno video sestříhat? Nebojte se složitých programů typu Final Cut Pro X nebo Adobe Premiere. Postačí vám VideoProc.

S aplikací VideoProc sestříháte video, změníte jeho kvalitu nebo rozměry, zvládnete pracovat s DVD sbírkou filmů, ale dokážete i stahovat soubory z populárních videoslužeb jako YouTube nebo Vimeo. V neposlední řadě nabízí program pokročilé nahrávání obrazovky.

Jak upravit 4K video na Macu pomocí VideoProc

Po exportu videa nebo více videí do aplikace se vesele můžete pustit do úprav. V aplikaci najdete všechny volby, které budete potřebovat. Video tak zkrátíte, spojíte více klipů do jednoho, oříznete, přidáte titulky, efekty nebo otočíte obraz. Kromě těchto běžných úprav ale nabízí program i pokročilejší funkce.

Mnohdy bývá problém s roztřesenými záběry. VideoProc zajistí softwarovou stabilizaci. Zredukuje například i šum, který se může vyskytnout vinou horšího osvětlení při natáčení. Zajímavou volbou je určitě i převod na animovaný GIF.

Když máte hotovo, uložíte výsledné video do předem nastavené šablony. Můžete zvolit optimální kvalitu například pro iPhone nebo právě pro 4K televizi. Velmi rychle se provede export, protože VideoProc používá plnou GPU akceleraci k urychlení všech činností.

Stahujte VideoProc zdarma

Aplikace VideoProc je v základu zdarma. Dokonce vlastně se všemi svými funkcemi. Stáhnout aplikaci můžete na oficiálních stránkách vývojářů. K dispozici jsou ale i placené verze. Ty mají jedinou výhodu v délce podpory a tím pádem budoucích aktualizacích. Když stáhnete aplikaci zdarma, nebudete moct v budoucnu aktualizovat. Ale i tak poslouží určitě delší dobu. VideoProc je k dispozici zdarma a v placených verzích i pro platformu Windows.

Vyhrajte AirPods 2!

Milou zprávou je, že když si stáhnete software zdarma, budete mít šanci na výhru nových AirPods 2. Jedinou podmínkou účasti v soutěži je vyplnění krátkého dotazníku a uvedení vaší mailové adresy. Na té vás budou kontaktovat v případě výhry.

VideoProc banner