Jak pohodlně sledovat MS 2018 v hokeji na vašem iOS zařízení?

Šampionát MS 2018 v hokeji se hraje v Kodani v termínu od 4. do 20. května. Jak ale sledovat zápasy z vašeho iPhonu či iPadu? Podívejte se na seznam nejužitečnějších aplikací.

MS 2018

Oficiální aplikace

Jako první samozřejmě musíme uvést oficiální aplikaci šampionátu a to IIHF, ve které získáte ty nejdůležitější informace. Můžete sledovat aktuální zprávy, novinky a hlavně – skóre zápasů. U každého týmu si lze rozkliknout možnost ohledně informací o sestavách a mnohé další. Pro základní přehled je toto ideální aplikace. Chválíme také možnost notifikací například při začátku utkání, gólu či konce třetiny.

Item not available.

Živé přenosy

Nesmíme také zapomenout na živé přenosy, které zprostředkovává výhradně ČT, takže je lze sledovat prostředníctvím oficiální aplikace iVysílání. Zde stačí otevřít aplikaci a v sekci Živé přenosy vybrat ČT Sport. Video je kvalitní a hodně záleží na rychlosti vašeho internetového připojení. Přenos je samozřejmě oproti realitě a televizním přenosů, lehce zpožděný, ale nikdy by neměl být zpožděný více, než je 40 sekund.

icon
iVysíláníCeska televizeEntertainmentZdarmaStáhnout

 

Statistiky a čísla

Pokud vás zajímají spíše statistitky a čísla, tak si můžete vybrat snad z kterékoli sportovní aplikace z App Store. Za zmíňku stojí například SofaScore či LiveSport. Obě aplikace nabídnou prakticky to samé a to detailní statistiky a přehledy o zápasech.

icon
LivesportLivesport s.r.o.SportsZdarmaStáhnout
icon
SofaScore Live Sports ResultsSofaScore LTDSportsZdarmaStáhnout

 

IPTV

Pokud si platíte nějaký televizní tarif, je možné, že v ceně máte také mobilní aplikaci. U nás jsou největší například T-Mobile TV či O2TV. Na těchto platformách lze také sledovat živé přenosy MS 2018 v hokeji na ČT4 Sport.

icon
Mobilní TVT-Mobile Czech Republic a.s.EntertainmentZdarmaStáhnout
icon
O2 TVO2 Czech Republic a.s.EntertainmentZdarmaStáhnout

Aplikací pro sledování hokejových přenosů je samozřejmě mnoho, ale výše zmíněné jsou námi testované a jsou kvalitní a spolehlivé. Osobně doporučujeme určitě stáhnout oficiální IIHF 2018 a k tomu také iVysílání. Na cestách je tato kombinace k nezaplacení a co je nejdůležitější – všechny aplikace jsou zcela zdarma. Ať už se na šampionát ale díváte z pohodlí vašeho domova, nebo na cestách, je důležité, že alespoň nějakou formou fandíte.Kam dál?