iPod

iPod touch 2019 se představuje. Tedy alespoň ve zdařilém konceptu


Jestli Apple jeho iPod touch 2019 skutečně představí, samozřejmě známo není. Kdyby se tak ale opravdu stalo, byl by tento koncept jeho designu velice povedený.

Ten by vycházel nejen z podzimních iPadů Pro, ale i z již představeného konceptu podoby telefonu iPhone 11. iPod touch 7. generace by tak obsahoval USB-C konektor, dočkal by se zdokonaleného fotoaparátu, stereo reproduktorů a dostal by Face ID, protože bezrámečkový displej by nedovolil použití tlačítka Domů.

To samozřejmě znamená i nutnost výřezu pro oba objektivy True Depth kamery. Ten je však menší, než jej známe z iPhonů a to protože neobsahuje reproduktor ani jiné senzory. Velikost displeje je ale obří. Video iPod touch 2019 prezentuje jako nejlepší herní zařízení, a proto nabízí 7palcovou úhlopříčku jeho LCD displeje. Široká škála barev krytů pak jasně odkazuje na ty u iPhonu XR.

Je zde další koncept toho, jak možná bude vypadat iPhone 11

Tento koncept byl však vytvořen speciálně pro magazín ConceptiPhone. Do jaké míry by tedy mohl odpovídat realitě, je zatím značně nejisté jakkoli soudit. Mnozí by se za něho ale jistě nezlobili. Otázkou také zůstává, jakou by měl podobný produkt cenu. Aby měl takový iPod prodejní potenciál, musel by mířit pod cenu iPadů. Vzhledem k obsažené technologii se to ale nezdá moc pravděpodobné.

Zdroj: 9to5mac.com