iPhone

Apple ukazuje v novém videu, jak iPhone Xs exceluje při natáčení videa


Apple sdílel na svém YouTube kanálu video, na kterém demonstruje sílu iPhone Xs při natáčení 4K videa, Time lapse režimu i zpomaleného záznamu Slo-mo.

Je zajímavé, že video na YouTube kanálu není veřejné, takže se vám neobjeví v přehledu všech videí Applu na tomto serveru. Pokud ale máte link, který uvádíme hned pod tímto odstavcem textu, klidně se můžete podívat. A stojí to za to!

Včera Apple ukázal světu iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone Xr. Málokdo s novými modely má fyzickou zkušenost a většina populace je tak zatím odkázána na zprostředkované dojmy jako jsou právě třeba videa. Ve skoro dvou minutách tady můžete pozorovat, jak dokáže iPhone Xs vynikat v natáčení videa. Celý záznam je pořízen ve 4K, takže doporučujeme přepnout do tohoto rozlišení. Mějte na paměti, že Safari nedokáže 4K video z YouTube přehrát, takže zkuste třeba Chrome.

 

iPhone Xs natáčí nejkvalitnější video ze všech telefonů

Samotný Apple ke na svůj poslední produkt velmi pyšní a tvrdí, že kvalitnější video žádný jiný chytrý telefon na trhu zatím není schopen pořídit. Z videa není úplně jasné, zda je to pravda a více poznáme spíše z ukázkových videí běžných situací. Nutno ale dodat, že uvedené video je natočeno opravdu mistrovsky.

Na záznamu se objevují různé kovy a látky, které vytváří působivé scény. Například jako v experimentu smíchání inkoustu a hliníku na přes několik skleněných desek prosvícených světlem. Výsledek evokuje vesmírnou galaxii. A to vše ve 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu.

 

Nejnovější iPhony jsou zase o krok dál

Snímače nejnovějších iPhonů disponují většími pixely, takže dokáží pojmout více světla a vytvořit kvalitnější fotku nebo video s menším šumem. Také se kalifornská společnost chlubila až dvojnásobně rychlejším zpracováním obrazu a stereofonním zvukem. Ten dokáže nejen přehrát, ale nově i nahrát.

iPhone Xs cena

iPhone Xs a iPhone Xs Max se budou prodávat v kapacitách 64, 256 a 512 GB v stříbrné, vesmírně šedé a zlaté barvě. iPhone Xs pořídíte od 29 990 Kč a iPhone Xs Max od 32 990 Kč. Prodej startuje 29. září.

Zdroj: Macrumors.com