Vše bude jinak – iPhone 7s nebude, připravte se na iPhone X

Pár dní před oficiálním představením nových iPhonů zdrojový kód iOS 11 Golden Master odhalil, že iPhone 7s nebude, nahradí jej rovnou iPhone 8 a iPhone X.

Apple už má dnes celkem chaos v názvosloví a pomalu ale jistě si může začít podávat ruku s jihokorejským Samsungem, který je ale i tak mnohem dále a osobně si myslím, že v modelových řadách se nevyznají ani sami zaměstnanci. Bohužel se situace po nadcházející Apple Keynote nijak nezmění, naopak se možná lehce zhorší a znepřehlední. Jména nových iPhonů totiž budou zcela jiná, než se původně očekávalo.

Apple tedy nepředstaví žádný iPhone 7s či 7s Plus. Místo nich spatří světlo světa rovnou iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Jubilejní model, o kterém se v poslední době celkem hodně mluví ponese jméno iPhone X (X jako římská číslice 10). Jablečná společnost tedy tento rok vynechá tradiční mezigenerační S modely.

Těžko říci, jak je tento krok logický, ale osobně mi názvosloví moc smysl nedává.

Sledujte živě komentovaný přenos z akce společně s našimi hosty. Začínáme v úterý od 18.45 a sledovat nás můžete jak na YouTube kanálu Appliště, tak na speciální stránce zde na webu.

Zdroj: Twitter.comKam dál?