Snapchat přináší majitelům iPhonu X tři nové a velice realistické filtry

Aplikace Snapchat obdržela poměrně významnou aktualizaci, která přináší majitelům nejnovějšího iPhonu X tři nové masky, které jsou od reality téměř k nerozeznání.

Filtry a masky využívají TrueDepth kameru iPhonu X, takže všechny vypadají téměř dokonale. Na první a možná i na druhý pohled není vůbec poznat, že se jedná o zkrášlení pomocí rozšířené reality. Masky drží na obličeji velice obstojně a to samozřejmě i když různě pohybujete hlavou.

Pokud jste tedy majiteli iPhonu X a využíváte sociální síť Snapchat, můžete masky ihned vyzkoušet. Můžete si tak vyzkoušet wrestlerskou masku, škrabošku nebo masku zakrývající celý obličej.

iPhone X VS. iPhone 8 Plus

Pokud bych měl srovnat klasické masky Snapchatu například na iPhonu 8 Plus a poté na iPhonu X, tak maska na jubilejním iPhonu kopíruje reálné pohyby hlavy lépe a maska tak vypadá velice přirozeně. Naopak na iPhonu 8 Plus je filtr také na vysoké úrovni, ale kvůli absenci TrueDepth kamery není maska tak realistická a je zkrátka vidět, že je filtr nasazený uměle. Za zmíňku také stojí fakt, že maska na iPhonu X odráží světlo v reálném čase, což na starších iPhonech není.

icon
SnapchatSnap, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

Jak se vám nové filtry líbí? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: theverge.comKam dál?