iPhone SE 2 bude zřejmě jen zmenšeninou iPhonu X

Výrobce tvrzených skel Olixar nám prozradil zajímavé informace ohledně budoucího nástupce aktuálního iPhonu SE. Chystaný iPhone SE 2 tak bude asi zmenšeninou aktuálního iPhonu X.

Dle fotografií je to jasné na první pohled – iPhone SE 2 bude mít bezrámečkový displej a Face ID stejně, jako je to u iPhonu X. Tvrzené sklo má totiž na horní straně „notch“, neboli vykousnutí displeje. Stejně tak na přední straně nenalezneme výřez pro čtečku otisků prstů Touch ID, takže je logické, že telefon by měl disponovat dokonalejším Face ID. Kontroverzní je také otázka ohledně 3,5 mm jacku pro poslech hudby, kterým by iPhone SE 2 neměl disponovat.

iPhone SE 2

Uniklý snímek ukazuje ochranné sklo pro chystaný iPhone SE 2 v porovnání s iPhonem 5, ze kterého vychází aktuální model iPhonu SE. Jak můžete vidět, velikost je naprosto totožná, což potěší zejména uživatele, kteří mají rádi menší telefony se špičkovým výkonem a nechtějí používat žádná velká „pádla“ typu iPhone 8 Plus či iPhone X.

Představení už tento měsíc?

Tento únik ale musíte brát s rezervou, protože poslední dobou uniká spousta rozdílných informací. Nyní nám tedy nezbývá nic jiného, než čekat na nějaké další. Popřípadě čekat na oficiální představení iPhonu SE, které by mělo být dle některých zpráv už tento měsíc.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?