Apple WatchiPhone

Podívejte se na menší iPhone 7 v červené barvě a nové řemínky Nike pro Apple Watch


V úterý 21. 3. Apple uveřejnil novinky ve svém portfoliu, a hned na to se červené iPhony 7 dostaly mezi uživatele. Podívejte se na unboxing menšího modelu a řemínků Nike.

Na Applišti jste se už mohli podívat na unboxing většího červeného Plus modelu, nyní vám přinášíme pohled i na jeho menšího sourozence s úhlopříčkou displeje 4,7 palce. Tentokrát si unboxing video iPhonu 7 vzali na svědomí redaktoři webu MacRumors. Apple totiž zahájil v pátek 24. března oficiální distribuci, a tak jej již mohou vlastnit i ti, kteří nemají možnost dojít si pro něho do kamenného obchodu Applu.

iPhone 7 se prodává jen ve dvou paměťových variantách u každého modelu. 128GB varianta iPhonu 7 stojí 24 390 Kč, 256GB pak 27 590 Kč. U iPhonu 7 Plus za 128 GB zaplatíte 28 190 Kč a za 256 GB 31 390 Kč. Čelní strana telefonů je ve všech verzích vždy bílá.

Už 10 let v rámci projektu (RED) podporuje Apple programy proti šíření nemoci AIDS, které zajišťují poradenství, testování a léky bránící přenosu HIV z matky na nenarozené dítě. Prodejem produktů (RED) vybrali už přes 130 mil. dolarů. Vyjma nového iPhonu 7 můžete u Applu zakoupit i množství stejně zabarvených produktů, které pomáhají potřebným.

 

Nike řemínek k Apple Watch

Pokud se vám zalíbily řemínky Nike, které se začaly prodávat se speciální edicí těchto hodinek, museli jste si je buď koupit i s nimi, nebo je s někým vyhandlovat, protože Apple je samostatně neprodával. To se nyní změnilo, a pokud zavítáte do nějakého kamenného obchodu nebo Apple Online Store, můžete si je již pořídit.

Sportovní řemínky Nike jsou volně k dispozici ve třech variantách – černý/volt, antracitový/černý a platinový/bílý sportovní řemínek, přičemž cena za kus je 1 490 Kč. Zaplatíte za ně tedy stejně jako za klasický sportovní řemínek nebo za řemínek z tkaného nylonu. K dispozici jsou jak ve variantách 38 tak 42 mm a ve velikostech S/M i M/L.

Zdroj: Apple.cz, macrumors.com, 9to5mac.com