Zveme vás na středeční iPhone 7 Event

Za pár dní tu máme jednu z největších akcí Applu v tomto roce. Bude se ukazovat iPhone 7, a my budeme jako vždy u toho. Zveme vás na náš přenos!

Jako u každé z posledních velkých akcí Applu, i tentokrát bude americká společnost přenášet konferenci živě. Ve středu v 19.00 našeho času se tak vyřítí na pódium Tim Cook a odstartuje událost, na které představí nejočekávanější zařízení firmy z Cupertina v tomto roce – iPhone 7.

 

Textový online přenos i komentovaný videopřenos

Opět jsme se rozhodli vám dát kompletní servis a kromě obvyklého textového online přepisu, který běží na našem vlastním systému, pořádáme i živý komentovaný videopřenos. Ten poběží z profesionálního studia na pražském Chodově a mezi hosty bude třeba Honza Březina. Celkem budeme ve studiu ve čtveřici, a kromě mojí maličkosti v podobě moderátora uvidíte ještě další dva zajímavé hosty. Ty představíme v dalších dnech těsně před samotnou událostí.

Během přímého videopřenosu, který poběží na YouTube, budete moct pokládat otázky našim hostům pomocí chatu. Pokud byste měli zájem se zeptat přímo na místě, nebo nám jen udělat živé publikum, stavte se v 18.45 na adrese: Hráského 2231/25, 148 00 Praha 11.

Už teď můžete sledovat speciální blog k celé akci. Na této stránce každý den přispíváme několika zprávami, abyste měli dokonalý přehled o tom, co se děje přímo na místě dění, a jak se chystáme my a co pro vás připravujeme.

Na Apple keynote se kromě už zmiňovaného iPhonu představí známé systémy. Půjde o rekapitulaci funkcí iOS 10, macOS Sierra, tvOS 10 a watchOS 3. Ty byly představené na poslední akci, ale jak známe Apple, rád podobné záležitosti opakuje. Pak už by měl přijít na paškál iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Možná se pak ještě dočkáme uvedení druhé generace Apple Watch.

Věříme, že se z naší strany vše povede a budete spokojeni. Pokud máte nějaký nápad na zlepšení, rozhodně se ho nebojte napsat do komentářů pod článkem. Budeme jedině rádi!Kam dál?