LTE v další generaci iPhone nejspíš nečekejte. V našich končinách se nemusíme touto zprávou nějak ropzptylovat, protože tamější operátoři zatím LTE pouze testují a několik let si musíme vystačit s 3G sítěmi. Navíc to vypadá, že příští generace iPhone bude mít v názvu označení 4S a ne číslovku 5.
Do výroby půjde nový iPhone v srpnu a pokud nebudou výraznější problémy, tak kolem září se objeví na pultech. Vylepšení se dočká fotoaparát, procesor a pravděpodobně i RAM paměť. Grafický výkon také naroste a dá se očekávat, že výkon bude srovnatelný s iPadem 2.
Něco by také mohla napovědět prezentace Apple 6. června na WWDC, kde uvede nový operační systém iOS 5.
Zdroj:www.macrumors.com
Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.