iPhone 12 Pro by měl přinést i navýšení operační paměti a to z 4 GB na 6 GB. Výroba nástupce iPhonu SE pak začne už na začátku února.
Analytik Barclays Blayne Curtis a jeho spolupracovníci nedávno cestovali do Asie, aby se setkali s výrobci v dodavatelském řetězci společnosti Apple. Dnes sdíleli svá očekávání pro telefony iPhone 2020 na základě informací, které shromáždili.
iPhone 12 Pro s větší RAM a 5G sítěmi
Ve své zprávě analytici Barclays uvedli, že iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max budou mít pravděpodobně 6 GB RAM, oproti 4 GB v iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max. Očekávají také, že oba modely budou mít zadní 3D snímání a podporu technologie mmWave pro výkonnější 5G sítě.
Očekává se, že základní model iPhone 12 bude obsahovat 4 GB RAM, stejně tedy jako u iPhone 11. Také se předpokládá, že iPhone 12 bude připraven na 5G. Analytici neuvedli, zda zařízení bude podporovat technologie mmWave, sub-6GHz nebo obojí.
Nakonec uvedli, že tzv. „IPhone SE 2“ je stále v přípravě a výroba by měla být podle všeho zahájena v únoru. Levnější iPhone bude připomínat iPhone 8, včetně 4,7palcového displeje a tlačítka Touch ID, ale s rychlejším čipem A13 a 3GB RAM.
Modely iPhone 12 budou pravděpodobně představeny v září jako obvykle, zatímco nový levný iPhone se očekává přibližně v březnu.