iPad

iPad Pro se začne prodávat 11. listopadu


Apple v září představil nový 12,9palcový iPad Pro a spolu s ním také nový stylus Apple Pencil. Začíná se blýskat na lepší časy?

Nový iPad Pro se díky své úhlopříčce stal největším a zároveň nejvýkonnějším iOS zařízením všech dob. Nabízí neskutečných 4 GB operační paměti RAM a v kombinaci s výkonným 64bitovým procesorem A9X budete mít v ruce opravdové „dělo“. Kdy se nového tabletu ale dočkáme?

iPad Pro se začne prodávat 11. listopadu

Podle zahraničního serveru MacRumors se nového iPadu Pro dočkáme během druhého listopadového týdne, přesněji 11. listopadu. Bohužel stále nevíme, zda bude firma přijímat předobjednávky, ovšem podle spekulací by se tak mohlo stát v prvním listopadovém týdnu.

Nový 12,9palcový iPad Pro se začne prodávat hned ve třech verzích, jejichž ceny jsou až astronomické. Nejlevnější a zároveň nejmenší verze o kapacitě 32 GB vás bude stát 799 dolarů (Wi-Fi). Za 128GB variantu si připlatíte dalších 150 dolarů, čili 949 dolarů (Wi-Fi). Nejdražší a zároveň nejvybavenější varianta o kapacitě 128 GB vás vyjde na krásných 1 079 dolarů (WiFi + Cellular).

Příslušenství pro iPad Pro

Apple také pro svůj nový 12,9palcový tablet představil Smart Keyboard. Jedná se o klávesnici v obalu, která obsahuje stojánek a magnetickou indukci k připojení se k iPadu.

iPad Pro se začne prodávat 11. listopadu

Kalifornská firma také představila svůj stylus, který nese název Apple Pencil a nabízí toho opravdu hodně. Jedná se o bílou tužku, která je velmi minimalistická. Stylus též nabízí Lightning konektor pro snadné nabíjení z iPadu. Apple Pencil reaguje nejen na umístění a tlak, ale také na naklonění, díky čemuž dosahuje velmi jemných detailů.

iPad Pro se začne prodávat 11. listopadu

Apple Pencil (99 dolarů)Smart Keyboard (169 dolarů) bude možné zakoupit ihned po zahájení prodeje iPadu Pro.

Zdroj: MacRumors