V uplynulých týdnech jsme vás informovali o zmenšené verzi iPadu Pro, které se dočkáme již příští týden na Apple Keynote.
Příští týden, přesněji 21. března, se dočkáme hned dvou zajímavých zařízení. Jednou z těchto novinek bude nový 9,7palcový iPad Pro, který zaujme svým „brutálním“ výkonem. Každopádně ještě před samotnou Apple Keynote jsme vás informovali o možném designu zařízení. Nyní se objevily nové fotografie, které předešlé spekulace jen potvrzují.
Čtyři reproduktory a přisvětlovací LED dioda
Zveřejněné fotografie, stejně jako předešlé, prozrazují přítomnost hned čtyř reproduktorů, které najdeme i u aktuálně největšího iOS zařízení – 12,9palcového iPadu Pro. Jestliže rádi pořizujete fotografie, tak zbystřete, neboť 9,7palcový tablet dostane přisvětlovací LED diodu. Samozřejmě zde nechybí podpora tzv. Smart Connectoru.
Oproti iPhonu 7 si zde můžete připojit libovolná sluchátka, která podporují připojení k 3,5mm jack konektoru. Co se týká reproduktorů, tak ty se nachází jak na horní, tak též na spodní části tabletu (dva nahoře, dva dole).
Zveřejněná fotografie krytu pro iPad Pro odhaluje také klasický Lightning konektor, ovládání hlasitosti pomocí dvou tlačítek, mikrofon, a již zmíněný inteligentní konektor (Smart Connector).
Hodně muziky od tak malého zařízení
Nadcházející generace iPadu Air 2 se může pyšnit aktuálně nejrychlejším procesorem A9X a zvýšenou kapacitou operační paměti, přesněji 4 GB RAM. Dalším lákadlem tabletu je rozlišení displeje. iPad bude totiž vybaven stejným displejem, jako má 21,5palcový iMac 4K. Ano, správně. 9,7palcový iPad Pro nabídne rozlišení 4K. Dle mého názoru je to už příliš moc, ale Apple to zřejmě vidí jinak.
Související články
Těšíte se na nový iPad Pro? Napište nám to do komentářů.
Zdroj: MacRumors
















Sakra to vypadá hodně dobře… Skoro uvažuju že bych koupil znovu iPad, který jsem kvuli plusku zahodil 😀 snad bude mít cenu aira II. No uvidíme..