Apple WatchiPad

Podívejte se, jak by mohl vypadat budoucí iPad Pro a Apple Watch


Na internet se nyní dostaly zajímavé rendery, které ukazují možnou budoucí podobu iPadu Pro a Apple Watch. Podívejte se, čeho se možná jednou dočkáme.

Budoucí iPad Pro by měl mít displej s úhlopříčkou 11″, což je nárůst 0,5″ oproti aktuálnímu modelu, přičemž se zachová velikost těla. Jiné by to mělo být u většího iPadu Pro, který má aktuálně 12,9″ displej. Zde by měl mít zobrazovač stejnou úhlopříčku, tj. 12,9″, ale tělo zařízení by se mělo zmenšit. Zajímavá je také absence výřezu v displeji, tzv. „notch“ po vzoru iPhonu X. Samozřejmostí by poté měla být přítomnost Face ID, které by mělo fungovat také v režimu na šířku.

Apple

Apple Watch Series 4

Podobné to bude také v případě chytrých hodinek od Applu, které by měly být stejně velké, jako aktuální modely (38 a 42mm), ale displej se opět roztáhne až k okrajům. Aplikace tedy budou větší, texty přehlednější a práce s Apple Watch by měla být celkově pohodlnější. Poslední úniky také hovoří o tom, že by hodinky neměly mít klasickou ovládací korunku, ale ovládání by mělo být vyřešeno pomocí senzorového tlačítka a haptické odezvy.

Apple

Nutno podotknout, že tyto rendery jsou vytvořeny fanoušky, takže nemusí odpovídat realitě a tomu, co Apple opravdu v září představí. Za nás jsou ale obrázky moc hezké a doufáme, že se podobných zařízení opravdu někdy dočkáme.

Jak se vám rendery líbí? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: 9to5mac.com