Zdá se, že vše bude jako obvykle. Nová generace jablečného přístroje nahradí starší a cena zůstane stejná.
Apple v minulosti v drtivé většine zanechal stejné ceny. V našich končinách by to dokonce mohlo znamenat mírné zlevnění, protože koruna oproti dolaru posiluje.
Server 9to5mac zveřejnil zprávu, kde jsou uvedeny ceny všech verzí nového tabletu. Zajímavé je, že obsahují stejné kapacity jako u iPadu 2. Nepotvrdily by se tak fámy, že nejvyšší, 64 GB, hodlá Apple vynechat.


Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.