Vlastníte iZariadenie s iOS 5 a ešte stále nemáte „smajlíkov“? Tento návod vám ukáže, ako si ich môžete ľahko nastaviť priamo vo vašom iPhone, iPade alebo iPode Touch.
Stlačte ikonu Nastavenia a zvoľte možnosť Všeobecné.
Prejdite na políčko Klávesnica a potom na Medzinárodné klávesnice.
3. krok:
Teraz stlačte Pridať novú klávesnicu… a vyberte voľbu Emoji.
4. krok:
Gratulujem! „Smajlíkov“ ste si práve úspešne pridali. Pre ich zobrazenie je potrebné použiť akúkoľvek aplikáciu, v ktorej využívate písanie. Emotikony sa ukážu po stlačení symbolu, zobrazujúci prepínanie klávesníc.
Tieto nové znaky je možné použiť v správach, mailoch, poznámkach, pripomienkach alebo kalendároch, ale i aplikáciach stiahnutých z App Store. Navyše používateľov operačného systému Mac OSX poteší, že ak týchto „smajlíkov“ odošlete z iOS zariadenia napríklad mailom, vo vašom Macbooku alebo iMacu sa zobrazia v plnej kráse. Vo Windowse a iných mobilných platformách však namiesto „rôznych ikoniek“ uvidíte iba prázdne kocky.


Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.