Poměrně překvapivá čísla zveřejnila společnost ComScore.
Podle statistiky používá iOS zařízení (iPhone, iPad, iPod Touch) přes 37 milionů uživatelů. Oproti tomu Android má na svém přístroji „pouze“ 24 milionů. Vzhledem k tomu, že Android platformu využívají desítky zařízení, tak je to velmi překvapivé číslo.
Také je zajímavé, že jen 4 milionů uživatelů iOS mají více přístrojů než jeden. V následujících letech se bude rozdíl zmenšovat, protože se očekává spousta tabletů a chytrých telefonů na platformě Android.
Zdroj:www.gizmodo.com

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.