iOS

Apple vydal další vývojářskou betu iOS 12


Apple vydává testovací beta verze systémů iOS 12 a dalších jako na běžícím páse. Včera jsme se totiž dočkali již iOS 12 developer beta 11.

Curpetinská společnost si je zřejmě vědoma, že aktuálně neprochází (co se týče iOS) nejsilnějším obdobím. Aktuální iOS 11 nemá pověst nejstabilnějšího systému a v době vydání byl poměrně chybový. Apple o tomto problému ví, a tak se snaží testovat nadcházející iOS 12 co nejpečlivěji. Důkazem toho je již vývojářská beta s pořadovým číslem 11. Pokud se pletu, tak mě v komentářích opravte, ale troufám si tvrdit, že tolik testovacích beta verzí v historii iOS ještě nebylo.

iOS 12 bude spolehlivější, než „jedenáctka“

Z této informace můžeme soudit, že iOS 12 bude o mnoho spolehlivější a stabilnější, než tomu bylo u jeho předchůdce. Aktuálně je velmi pravděpodobné, že tato beta verze je jednou z posledních, kterou na iOS 12 vidíme. Během pár týdnů (předpokládá se první polovina září) by měl Apple uskutečnit tradiční konferenci, na které nám ukáže hardwarové novinky v čele s novými iPhony. Poté bude samozřejmě následovat „ostré“ vypuštění iOS 12 do světa.

Pokud vás zajímá seznam podporovaných zařízení, tak ten a další informace o iOS 12 naleznete na stránkách společnosti Apple.

Do komentářů nám dejte vědět, zda i vy testujete iOS 12.

Zdroj: 9to5mac.com