Incase představil pouzdro pro MacBook Pro s integrovanou baterií

Společnost Incase je známa výrobou kvalitních pouzder a brašen pro různá zařízení. Nyní představila pouzdro IconConnected Power pro MacBook Pro s integrovanou baterií.

Vzhledem Incase IconConnected Power Sleeve oproti jiné nabídce výrobce nijak nevybočuje. Převyšuje ji však svým použitím. Majiteli MacBooku Pro s USB-C konektory totiž nabízí externí baterii o kapacitě 14 000 mAh. Ta dokáže nabíjet nejen jeho, ale i jakékoli jiné zařízení.

Incase

Pouzdro obsahuje jak USB-C konektor, tak také klasické USB-A, takže pro nabíjení vašich iPhonů a iPadů nepotřebujete žádné dodatečné redukce. Kapacita 14 tisíc mAh vám pak poskytne prostor pro dvojnásobné nabití vašeho MacBooku Pro. Pouzdro zároveň obsahuje USB-C kabel, takže nemusíte myslet na to, nezapomenout si ten svůj na cesty přibalit.

Incase

Zásadní nevýhodou pouzdra je ten fakt, že oba USB konektory jsou zvenčí. To znamená, že svůj MacBook nemůžete nabíjet, když je vložený uvnitř a třeba uschovaný v batohu. Produkt Incase IconConnected Power Sleeve bude na trhu dostupný během roku 2018 a to za cenu 200 dolarů. K dispozici budou varianty jak pro 13palcový, tak pro 15palcový MacBook Pro. Na 12palcový MacBook výrobce nemyslí.

 

Consumer Electronics Show 2018

Na právě probíhajícím veletrhu CES 2018, kde bylo toto pouzdro představeno, byla sdělena ještě jedna zásadní informace týkající se značky Incase. Ta totiž nyní spojí síly s jinou velkou společností, a to společností Carbon. Výsledkem mají být revoluční a vysoce odolné produkty, které jsme prý dodnes ještě neviděli.

Incase

Nové MacBooky Pro jsou díky své konstrukci opravdu lehké a jejich používání na cestách je tak snazší, než kdy dřív. Vzhledem k jejich vysoké ceně je tak na místě je patřičně chránit proti poškození. Doufejme tedy, že plánované novinky budou zajímavé nejen svým provedením, ale i cenou (dostupnou cenou). Více informací o tomto spojení značek naleznete zde.

Zdroj: 9to5mac.com, AppleInsider.comKam dál?