Apple spustil na začátku srpna iCloud.com pro vývojáře. Zpočátku měli možnost přihlášení do služby i uživatelé bez developerského účtu. Jak jsem zkusil, tak už se do iCloud dostanou opravdu pouze vývojáři.
Rozhraní iCloud vychází s iOS a nejvíce se podobá systému pro iPad. Mail, kontakty, kalendář a dokumenty iWork jako by mu z oka vypadli. Stejná jsou i pop-up okna, která z iOS dobře znáte.
Apple zveřejnil také ceny:
5GB prostoru – zdarma
dalších 10GB – 20$ / za rok
dalších 20GB – 40$ / za rok
dalších 50GB – 110$ / za rok
Pro porovnání s DropBoxem a SugarSyncem:
Na videu je vidět všechno přehledně:

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.