iPhonePříslušenstvíRecenze

iCarer Icarus pro iPhone 6 – pouzdro z pravé kůže


Chcete ochránit svůj iPhone a zároveň si potrpíte na kvalitní materiály? Pouzdro Icarus pro iPhone 6 určitě splní vaše požadavky.

Patříte mezi náročné uživatele, kteří chtějí ochránit svůj iPhone, ale nechtějí ho cpát do gumy za dvě stovky? Máme pro vás řešení. iCarer je firma z Hongkongu, která se specializuje na prodej kvalitních pouzder, která jsou vyrobená z pravé kůže. V nabídce kromě obalů na iPhone 4 až 6s naleznete obaly i pro Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 5, HTC One M9, iPad Air 2, a dokonce i řemínky pro Apple Watch, které vypadají velmi povedeně. Luxusní design, lehkost a elegance patří mezi hlavní přednosti těchto pouzder.

Kvalitní materiál na prvním místě

Pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer. Kromě samotného pouzdra dostanete už jenom malou informační brožuru o tom, jak pečovat o kůži, ze které je toto pouzdro vyrobeno. Do testu nám byly poslány obě barevné varianty: hnědá a černá. Jiné barvy v nabídce nejsou. Osobně se mi libí hnědá varianta, která mi krásně ladí s bílým iPhonem 6. Toto téma je ale otázka vkusu, někomu se může víc líbit černý obal. Kvalita zpracování je na velmi dobré úrovní, vše je totiž ručně vyrobené. Celkově se obal drží dobře v ruce a nemá tendence vyklouznout z ruky, jak tomu je u samotného iPhonu 6. Zdali telefon s pouzdrem přežije pád na zem, jsem bohužel radši neotestoval. Podle mého názoru by to bylo možné. 

V pouzdru jsou výřezy na fotoaparát, a nemusíte tedy telefon vyndávat, pokaždé, když chcete fotit. Přední díl, který chrání displej, se otevírá směrem doleva, všechny konektory jsou tedy odkryté a nenastane problém při nabíjení. Telefon s pouzdrem lze vložit i do dokovací stanice bez toho, abyste ho museli sundat a poté zase nandat. Vyzkoušeno to mám u originální Apple dokovací stanice pro iPhone a u radiobudíku Phillip AJ3200

Jediná vada na kráse je trochu těžší manipulace s telefonem, pokud máte volnou jenom jednu ruku. Dá se to, ale chvílemi už jsem málem viděl iPhone na zemi. Také bych uvítal nějakou malou kapsičku na drobnou hotovost a osobní doklady. 

I když má svoje mouchy, jedná se o velice kvalitní pouzdro. Prvotřídní materiál je zde na prvním místě. Zaujme i cena, která je velmi přívětivá. Máte-li strach, že si rozbijete displej, s tímto si můžete být jisti, že se vašemu miláčkovi nic nestane. Další důkaz, že se jedná o kvalitní pouzdra, je pětiletá záruka od výrobce.  

[box type=”success” ]
– Kvalitní materiály
– Ochrání displej
– 5 let záruka

[/box]

[box type=”error” ]
– Špatné ovládání jednou rukou
[/box]

Za poskytnutí produktu děkujeme obchodu Fine Case 

NázevKOŽENÉ POUZDRO Z PRAVÉ KŮŽE ICARER ICARUS IPHONE 6

Cena: 649 Kč

Parametry: Vyrobeno z pravé kůže, záruka 5 let

Rozměry: 135 x 70 x 13 mm