Jak stáhnout hru Starman pro iOS zcela zdarma? Podívejte se na návod

Starman je celkem populární hra z App Store, která stojí za normálních okolností 99 Kč. V obchodě s aplikacemi ji sice můžete za tuto cenu stále najít, my ale víme, jak ji stáhnout zcela zdarma.

Apple čas od času dává nějaké hry či aplikace zdarma a to prostřednictvím své aplikace Apple Store pro nákup hardwaru či příslušenství. Pokud si tuto aplikaci stáhnete a v nastavení změníte region na USA můžete si stáhnout hru Starman zcela zdarma.

V dolní části poté uvidíte banner, který odkazuje na hru zdarma. Na ten stačí kliknout, vygenerovat slevový kód a ten následně uplatnit. Lze tak ušetřit 99 Kč a užít si hezkou porci zábavy.

Podobný způsob stažení nějaké vybrané aplikace či hry zde není poprvé, ale již v minulosti jste mohli narazit na zajímavé tituly, které Apple prostřednictvím Apple Store aplikace zlevnil.

Oč jde?

A o co ve hře vlastně jde? Pokud to přeženu, tak se jedná se o jakýsi černobílý Monument Valley. Starman je logická hra, ve které musíte přemisťovat krychle tak, aby se vám otevřela cesta do další úrovně. Grafika je hezká a ovládání velice jednoduché – Starmana ovládáte pouze klepnutím prstu na displej.

icon
Starmannada studio, slGames99,00 KčStáhnout

 Kam dál?