Máte rádi závody? Dirt Rally přijde do konce roku na macOS

Vývojářské studio Feral Interactive přineslo zprávu o tom, že se jejich závodní automobilová hra Dirt Rally chystá na platformu macOS. Těšit se ni můžete ještě do konce tohoto roku.

Je tomu dva roky, co si ji hráči mohli vychutnat na ostatních platformách. Titul Dirt Rally byl totiž původně vydán pro PC v prosinci 2015, na Playstation 4 a Xbox One pak přišel v dubnu 2016. Hra od svých hráčů dosahuje průměrného skóre 8,7 bodů z deseti.

 

Špinavé závodění

Náplní hry je pak samozřejmě závodění v rallye vozech napříč celým světem, které se snaží být maximálně realistické. Jednotlivé vozy tak mají rozdílné charakteristiky a každé se hodí na jiný typ tratě. Prohánět v nadupaných vozech se tak budete moci nejen v hlubokých lesích Švédska, ale i na zasněžených plotnách Monaka.

Za port na macOS můžeme vděčit novému Metalu 2, a také tomu, že Apple updatoval jeho grafické API. Hra bude uvolněna ještě před koncem tohoto roku, na Feral Storu a Steamu bude stát 59,99 dolarů, v Mac App Store bude k dispozici za 44,99 dolarů.

Zdroj: AppleInsider.com Kam dál?