Aplikace a Hry

Hra Civilization VI přichází na iPhony. Aktuálně je v 60% slevě


Populární titul Sid Meier’s Civilization VI je dostupný na iPady již od konce loňského roku. Nyní přichází i na iPhony a rovnou v 60% slevě.

Pro všechny, kteří jej na iPadu již hrají, si jej mohou bezplatně užívat i na iPhonu s kompletním zakoupeným obsahem. Jedná se totiž o totožný titul od studia Aspyr Media, který je jen odladěný pro menší úhlopříčky displejů. Proto také musíte počítat s jistým omezením, co se jeho přehlednosti týče.

Shadowgun Legends představuje Genesys – nové týdenní eventy s exkluzivními zbraněmi a výbavou

Hra je k dispozici zdarma, protože se ale jedná o tahovou strategii, máte v ní k dispozici jen 60 tahů. Pokud vás titul osloví, plná jeho verze vás teď vyjde na 629 Kč. K dispozici jsou i další rozšíření, mezi která patří Vikings Pack, Poland Pack, Australia Pack atd., většinou za 129 Kč za kus. Aktuálně je obsah v 60% slevě. Tato výhodná nabídka končí 16. října.

Připravte si ale ve svých iPhonech minimálně 3,4 GB prostoru. Vývojáři si vydání „novinky“ načasovali poměrně příhodně, protože se plný potenciál hry může vyzkoušet hned na nových iPhonech Xs. Tak také učinili redaktoři magazínu AppleInsider. Jak se tedy konkrétně na těchto zařízeních šestá Civilizace hraje, se můžete podívat ve videu výše. Titul rozeběhnete na všech mobilních telefonech společnosti Apple od iPhonu 7/7 Plus. Titul je však dostupný i pro platformu macOS.

icon
Sid Meier's Civilization® VIAspyr Media (iDP)GamesZdarmaStáhnout
icon
Civilization® VIAspyr Media (iDP)Games1 590,00 KčStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com, AppleInsider.com