Aplikace a HryiPhone

Aplikace Find My Friends zachraňovala životy, žena vyvázla bez zranění

Někdy je člověk rád, že si podobné propojení zřídí


Find My Friends je aplikace, která vám pomůže vyhledat přátele. Někdy ale dokáže mnohem víc. Teď zachránila mladou ženu z havarovaného auta.

Najít přátele, v originálním názvu Find My Friends, slouží jako lokalizační služba pro iOS zařízení. Díky ní si můžete přidat přátele a sledovat jejich polohu. Samozřejmě, oni s tím musí souhlasit a sledování povolit. Matka s dcerou měly velké štěstí, že si propojení zařídili. Díky tomu dcera přežila.

Macy Smith, 17letá řidička, sjela z mokré silnice, její auto se 3x otočilo a zůstalo mimo vozovku ležet na střeše. Macy zůstala uvězněná ve vraku a byla v pasti. Nehoda se stala v Severní Karolíně u pohoří Pilot Mountain, kde moc aut v tu chvíli neprojíždělo.

Propojení v Find My Friends k nezaplacení

Matka Macy, Catrina Alexander, dceři volala a posílala zprávy, ale nepodařilo se jí s dcerou spojit. Proto se rozhodla podívat do aplikace Find My Friends a zjistit, kde Macy vězí. Matka viděla, že Macy přebývá na stále stejném místě hodně dlouho a začalo jí to být divné. Zamířila tak k zobrazované poloze.

Pomalá odezva dcery na mé zprávy je běžná.

Matka zamířila k místu, kde dceru našla. Byla zmáčknutá uprostřed vraku auta a nemohla se dostat ven. Rychle zavolala linku 911 (obdobu naší 112) a přijela sanitka. Dcera byla odvezena do nemocnice.

Find My Friends záchrana života
Takto vypadalo auto Macy Smith po nehodě

Dcera Macy naštěstí vyvázla z nehody bez úhony. Jediným omezením se zdá být menší cit v levé paži, jinak je ale naprosto v pořádku. Matka tak může být velmi ráda, že si zhruba před rokem s dcerou propojení v aplikaci Find My Friends zařídila.

Zdroj