Facebook ukončuje podporu pro tři své aplikace. Patří mezi ně i Moves

Dle informací, které Facebook zveřejnil na svém blogu, ukončuje podporu třem jeho aplikacím, mezi které patří i dříve populární měřič aktivity Moves.

K aplikaci Moves se na seznam přidávají ještě tituly Hello a Tbh. Společnost ukončení podpory zdůvodňuje tím, že pravidelně sleduje využití jeho titulů a právě tyto tři již nejsou natolik oblíbené. Proto do budoucna již nepočítá s jejich další podporou.

Facebook

Aplikaci Moves získala tato největší sociální síť v dubnu roku 2014 a tehdy se jednalo o velice oblíbenou aplikaci pro měření vaší tělesné kondice. Podpora aplikaci bude ukončena k 31. červenci. Do 90 dnů od tohoto data pak budou smazána i všechna uživatelova data. To platí i u ostatních titulů.

Aplikace Hello byla vydána v roce 2015 pro uživatele s operačním systémem Android v Brazílii, USA a Nigérii. Ta umožňovala kombinování informací přátel z Facebooku s kontakty v telefonu. Titul Tbh však získal Facebook teprve nedávno, konkrétně v roce 2017. Jedná se o anonymní aplikaci pro sociální média pro studenty středních škol v USA. Koupí a ukončením podpory Tbh ale pravděpodobně Facebook jen likviduje potenciální konkurenci, než že by se mu zdálo, že ji nikdo nepoužívá.

icon
FacebookFacebook, Inc.Social NetworkingZdarmaStáhnout

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?