Face ID do budoucích iPhonů, iPadů a Maců bude dodávat LG

Technologie Face ID je s námi jen několik měsíců a na internetu se již objevují zprávy, kdo bude tuto bezpečnostní technologii dodávat do budoucích iPhonů, iPadů a počítačů Mac.

Dodavatel bude společnost LG Innotek a logicky bude dodávat vše, co Face ID vyžaduje – všechny speciální senzory pro sken obličeje i TrueDepth kameru. Je také možné, že s představením budoucích iPhonů či iPadů se také dočkáme Face ID 2.0, což by měla být výrazně vylepšená verze.

Něco podobného se stalo například při představení iPhonu 6s/6s Plus. Tyto modely totiž měly vylepšenou verzi Touch ID, která byla několikanásobně rychlejší, něž původní verze z iPhonu 5s či iPhonu SE. Dá se tedy předpokládat, že stejný vývoj bude i u Face ID.

 

Co nás čeká v roce 2018?

Podle nejnovějších úniků informací to vypadá, že se ještě tento rok dočkáme nové generace iPadu Pro, iPhonu X Plus a ještě jednoho modelu iPhonu se skenerem obličeje. Apple tedy této technologii evidentně věří a vypadá to, že postupně ji uvidíme na všech Apple zařízeních.

Ruku v ruce s Face ID by se také mohl změnit vzhled iPadu Pro, který by mohl dostat také bezrámečkový displej. Nechme se tedy překvapit, co si na nás Apple nachystá.

Zdroj: macrumors.comKam dál?