ezColor – obarvěte část černobílé fotografie

Pokud hledáte jednoduchý nástroj na obarvení části černobílé fotografie, aplikace ezColor je to pravé. Neumí toho mnoho, ale s tímto problémem si poradí.

Aplikace ezColor toho opravdu moc neumí. Je to velice jednoduchý nástroj na vrácení barvy části černobílé fotografie. Díky tomu je ovládání velice jednoduché a intuitivní.

Při spuštění aplikace máte na výběr ze dvou způsobu, jak naimportovat fotografii k úpravě. První je aplikací fotografii pořídit a druhý je naimportovat fotografii ze sví galerie v iPhonu či iPadu.

ezColor

Po importu ezColor převede barevnou fotografii na černobílou. Zde jsou dva nástroje. Jeden z nich je ořezání fotografie a druhý je automatické obarvení části fotografie. Stačí na část fotografie ťuknout prstem a aplikace obarví ty části, které jsou v podobné barvě. V horní části je posuvník, kterým se nastavuje tolerance obarvení.

V dalším kroku je manuální obarvení fotografie. Buď fotografii obarvujete, nebo převádíte do černobílé. Stačí si dole vybrat a jezdit prstem po fotografii. Zde je ale problém. Když jezdíte prstem po fotografii, tak máte zakrytou část, kde se právě nacházíte. Pro detailní obarvení to představuje problém, protože se spatně trefuje na okraj objektu, když tam přes prst nevidíte. Dále si nejde nastavit průměr obarvovacího kolečka. Toto se řeší zvětšením fotografie. Bohužel obarvení probíhá pouze tvarem kolečka a máte problém s tím, když chcete obarvit třeba čtvercový objekt. Ve finále to až tak nevadí, protože to na výsledné fotografii není vidět, že kousíček rohu není obarven. Kdo ale lpí na detailu, se s tím bude muset smířit.

Ve třetím kroku měníte horním posuvníkem barevné schéma obarvené části fotografie a tlačítkem ve spodní části převádíte černobílou část do sépie. Až máte požadovaný výsledek, můžete fotografii sdílet na nejpoužívanější sociální sítě, poslat ji emailem nebo uložit do galerie obrázků.

 

Klady

  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Automatické i manuální obarvení

Zápory

  • Pouze převod na barvu bez možných dalších úprav
  • Problém s převodem rohů
icon
ezColorHieu DoPhoto & Video25,00 KčStáhnout
Pokud hledáte jednoduchý nástroj na obarvení části černobílé fotografie, aplikace ezColor je to pravé. Neumí toho mnoho, ale s tímto problémem si poradí. Aplikace ezColor toho opravdu moc neumí. Je to velice jednoduchý nástroj na vrácení barvy části černobílé fotografie. Díky tomu je ovládání velice jednoduché a intuitivní. Při spuštění aplikace máte na výběr ze […]

Hodnocení

Vzhled
Využití
Cena

Chvalitebné

Shrnutí : ezColor je velice jednoduchá aplikace, která má za úkol pouze převést část černobílé fotografie na barevnou. Tento úkol zvládá, i když není zrovna nejlépe vyřešen způsob obarvení, protože vám překáží prst a máte problém s rohy.

User Rating: Be the first one !
78


Kam dál?