iOS hra The Elder Scrolls: Legends Heroes of Skyrim je dostupná pro iPhony

Bude tomu rok, co do App Storu vtrhla další hra s legendárním jménem. The Elder Scrolls byl však dostupný jen pro iPady. To se ale mění.

Hra nyní dostala ocenění Editor’s choice, přišla zajímavá aktualizace a byla rozšířena podpora pro telefony iPhone a ty s operačním systémem Android. Nejpopulárnější on-line hrou světa je Hearthstone: Heroes of Warcraft od Blizzardu. The Elder Scrolls: Legends Heroes of Skyrim, který vyvinula neméně slavná společnost Bethesda, se mu ale snaží konkurovat. Stojí totiž na stejném herním principu, kterým je lítá karetní partie. K té ale přihazuje množství, zejména singleplayerového, obsahu navíc.

 

Nirn, Tamriel, Skyrim

The Elder Scrolls je série počítačových fantasy RPG her, ze které Heroes of Skyrim čerpají. Všechny hry této série jsou zasazeny do světa vytvořeného s velkým důrazem na autentičnost. Svět tedy má svůj kalendář, písmo, historii, mytologii, kulturu a mnoho dalších aspektů.


The Elder Scrolls V: Skyrim je akční hra na hrdiny (RPG) s otevřeným světem vytvořená společností Bethesda Game Studios a vydaná společností Bethesda Softworks. Jedná se o páté pokračování série akčních fantasy her na hrdiny The Elder Scrolls, které následuje po předchozím dílu The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Hlavní příběhová linie Skyrimu vypráví o boji hlavní postavy (hráče) proti dračímu bohu Alduinovi, Požírači světů, který má podle pradávného proroctví zničit svět. Příběh se odehrává dvě staletí po událostech v Oblivionu ve fiktivní provincii Skyrim, která je nejsevernějším a nejhornatějším teritoriem kontinentu Tamriel ležícím na planetě Nirn.

Hráč má možnost dle přání prozkoumávat krajinu a bez omezení ignorovat či odsunout hlavní úkol. Skyrim byl recenzenty všeobecně vyzdvihován, hra se těšila i vysoké a rapidní prodejnosti: během prvních 48 hodin od jejího vydání hráči zakoupili přes 3,5 milionu kopií

Zdroj: Wikipedie


Pro nováčky poslední aktualizace příliš důležitá není. Těm, kteří ale už mají sestavené četné balíčky, může znepříjemnit nejednu bitvu. Byly totiž upraveny vlastnosti různých karet, jakými jsou např. Barbas, Icewing Dragon, Shornhelm Champion, Ghost Sea Lookout atd. Samozřejmě také bylo opraveno množství chyb.Kam dál?