Dřevěný stojánek na Apple Watch a další produkty je skvělým pomocníkem

Pokud nechcete, aby se vaše iPhony, iPady a popřípadě Apple Watch válely jen tak na stole, zkuste tento dřevěný stojánek, který si s tímto problémem hravě poradí.

Stojánek je vyroben z kvalitního bambusového dřeva a můžete do něho vložit až sedm produktů zároveň –  2× iPhone/iPod, 1× iPad, 1× Apple Watch, 3× Apple Pencil/Pencil by Fiftythree. Samozřejmě se nemusí jednat jen o produkty značky Apple, ale ty v něm přeci jen vypadají o něco lépe.

 

 

Strohé balení, kvalitní obsah

Balení je velice strohé a nalezneme v něm pouze rozložený stojánek a návod. Stojánek je totiž rozdělen na dvě části a to na základní desku, která vše drží a poté samotný stojánek na Apple Watch, který se jednoduše do desky vloží a pomocí magnetů v ní drží. Napájecí kabel na Apple Watch není součástí balení, takže pokud chcete své hodinky nejen odložit, ale také nabíjet, musíte použít nějaký svůj nabíjecí kabel a poté ho do stojánku „zaplést“. Rozměry stojánku jsou poté 20×10×1 cm.

 

Stojánek je vyroben z kvalitního bambusového dřeva a vložit lze do něj až sedm produktů zároveň.

 

Praktické použití stojánku

Na stojánku nikde nic nevrže a vše sedí perfektně na svém místě. Díky přírodnímu dřevu působí velice příjemně a lehce. Někdo by jej mohl označit za minimalistický se severským designem. Každá opěrka pro iPhone či iPad je z vnitřní strany oblepena bílou ochrannou nálepkou, takže se nemusíte bát, že byste si zařízení o dřevo poškodili.

Do stojánku lze iPhony či iPody vložit pouze na výšku, ale iPad lze položit jak na výšku, tak na šírku. Pokud jsou však ve stojánku zařízení umístěny na výšku, nelze je nijak dobíjet, protože konektory jsou nepřístupné. Když si ale iPad položíte na šířku, v nabíjení vám už nic nebrání.

 

Část stojánku, která je určená pro Apple Watch, se dá z desky odebrat. Je to z toho důvodu, aby se nabíjecí kabel pro Apple Watch lépe vkládal do samotného stojánku. Teoreticky tak lze celou část pro Apple Watch vyndat a hodinky nabíjet samostatně. To mi ale moc nefungovalo, protože část kabelu, která vycházela ze stojánku nebyla upevněna a na stole byla nestabilní. Doporučuji proto používat stojánek jako jeden celek.

 

O celkovou stabilitu se nebojte

Deska stojánku je velice lehká, ale i tak je dobře vyvážená, takže i když je zde opřen iPad (v mém případě Air 2) a ostatní zařízení, nehrozí, že by se stojánek převrátil dozadu. Co bych ale mohl vytknout je absence nějaké protiskluzové vrstvy, která by byla umístěna na dolní straně. Stojánek je sice stabilní a nijak se po stole nehýbe, má ale lehkou vůli (například při vkládání Apple Watch) a nějaká ta protiskluzová nálepka by se jistě hodila. Na druhou stranu vám nic nebrání v tom, si ji popřípadě dokoupit a nalepit.

 

Minimalistický stojánek doporučuji všem, kteří nechtějí mít na stole nepořádek a svá zařízení chtějí mít uspořádané na jednom místě. Bambusové dřevo vypadá velice hezky, je lehké a ostudu neudělá ani v pracovně, ložnici či obýváku. Do stojánku samozřejmě nemusíte vkládat jen zařízení od společnosti Apple, ale i jiné značky.

Zde spíše záleží na tloušťce daného zařízení a nějaký tlustší, starší telefon s hrubým obalem by se do opěrky nemusel vlézt. Stejně tak se do zadní části, kde je místo pro Apple Pencil, nemusí vkládat jen tento chytrý stylus, ale i obyčejné tužky či pera. Využití je tedy veliké.

 

Klady

    • Použitý materiál
    • Místo pro skrytý nabíjecí kabel
    • Vnitřní nálepka proti poškrábání

Zápory

    • Chybí protiskluzová fólie

Za poskytnutí produktu děkujeme obchodu Daklos.cz

Název: Dřevěný nabíjecí držák / stojánek pro Apple iPhone / iPad / Watch

Cena: 899 Kč

Parametry: prostor pro 2× iPhone, 1× iPad, 1× Apple Watch, 3× Apple Pencil/Pencil by Fiftythree

Rozměry: 200 × 100 × 10 mm

Pokud nechcete, aby se vaše iPhony, iPady a popřípadě Apple Watch válely jen tak na stole, zkuste tento dřevěný stojánek, který si s tímto problémem hravě poradí. Stojánek je vyroben z kvalitního bambusového dřeva a můžete do něho vložit až sedm produktů zároveň –  2× iPhone/iPod, 1× iPad, 1× Apple Watch, 3× Apple Pencil/Pencil by […]

Hodnocení

Design
Kvalita zpracování
Využití
Rozměry
Cena

Skvělý

Shrnutí : Jedná se o kvalitní dřevěný stojánek, který uspořádá všechna vaše zařízení. Cena je sice trochu vyšší, ale kvalita vás potěší.

User Rating: Be the first one !
94


Kam dál?