Aplikace a HryiPhoneMac

Vyhrajte nový iPhone nebo MacBook v roce 2019 – DrakeMall recenze


Mystery box, který si za určitý obnos pořídíte, ukrývá sadu předmětů. A to dokonce třeba takových, jakými jsou iPhone nebo MacBook. DrakeMall recenze je tu.

Získat iPhone nebo Mac téměř zadarmo je snem skoro každého. S DrakeMall se vám to může povést. Stačí investovat menší finanční obnos a mít trochu štěstí. Za doslova pár dolarů si pak můžete nechat poslat nový iPhone Xs nebo MacBook Air.

Mystery box, loot box nebo lucky box, je pojmenování těchto tajemných truhel, které ukrývají reálné ceny. Už samotné otvírání je opravdu zábavou a jen se klepete, co vyhrajete. Někdy štěstí nemáte a vyhrajete třeba jen rubikovu kostku. V opačném případě ale můžete vřískat štěstím a těšit se, až za pár dní dorazí vysněná cena.

 

Co je DrakeMall

DrakeMall je projekt, který byl spuštěn na podzim roku 2017. Je inspirovaný systémem odměn, kdy otevíráte boxy a vždy v nich naleznete nějaké překvapení. V tomto případě ale můžete získávat reálné předměty a to hlavně i drahou elektroniku. Za málo peněz tak lze získat spoustu muziky. Drake Mall recenze ukáže reálnou loot box stránku.

DrakeMall

Stovky cen jsou průběžně přidávány a seznam výher se rychle rozšiřuje. Také samozřejmě záleží na výrobcích, protože když například Apple uvede nový iPhone, DrakeMall spěchá, aby měl jeho nejnovější model v nabídce. Vyhrát iPhone Xs nebo Xr proto nemusí být tak těžké. A když se vám to povede, získáte iPhone levně a ještě se pobavíte.

 

Jak si zahrát a vyhrát

Logicky se v takové soutěži musíte zaregistrovat a splnit poměrně jednoduché podmínky. Potvrdíte, že už vám bylo 18 let a vložíte na svůj účet finanční obnos. Jinak řečeno, dobijete si kredit. Nikde nezůstává vaše platební karta. Dobít můžete i pomocí PayPal. Po internetu lze najít i mnoho míst, kde narazíte na gift card, tedy dárkové karty s určitým kreditem.

 

Když už máte na svém účtu nějaký ten peníz, můžete se vrhnout do otevírání boxů. U každé krabičky, můžeme ji nazývat i jako loot box, vidíte cenu, za kterou ji lze otevřít. Ta se vám ihned odečte z kreditu a pár sekund se točí kolo štěstí, až zůstane stát na vaší ceně. Pokud nevěříte tomu, že lze vyhrát hodnotnější cenu, než kolik zaplatíte, zkuste Test spin. Na zkoušku si osaháte, co asi vyhrajete. Je ale jasné, že někdy budete mít štěstí více a někdy méně. Zlatý MacBook, iPad nebo Apple Watch 4 by se určitě hodily každému.

Co například obsahuje takový Apple Case:

  • MacBook Air 2018
  • MacBook Pro 13″
  • iPhone Xs Max
  • iMac
  • iPhone Xr
  • Apple Watch 4
  • iPad
  • iPod touch
  • Apple TV 4K
  • AirPods

 

Vyhrané předměty můžete prodat

Když se do hraní dostanete, určitě vyhrajete spoustu nepotřebných hraček, které už buď máte, nebo vůbec nevyužijete. Výhodou je ale, že vše můžete prodat a zvýšit si tak kredit. Pokud například získáte Apple Watch a už na ruce jedny máte, prodejte je. Dostanete zpět plnou cenu. A když je budete chtít prodat až po doručení, Ebay to jistí.

Apple MacBook nebo třeba Apple TV naleznete v boxu zvaném Apple Case. Ten asi budou nejvíce zkoušet jableční fandové. Za necelých 50 dolarů totiž získáte možnost vyhrát skutečně hodnotné ceny. Jak vyhrát iPhone Xs Max tak už víte a můžete to směle začít zkoušet.

 

Ceny posílají za hubičku

Když získáte něco, co si budete chtít nechat poslat, stačí vyplnit doručovací adresu a nechat si odečíst z nabitého kreditu 5 dolarů. Po potvrzení zaslání zboží ještě dostanete potvrzovací mail. Doba doručení může trvat a je jasné, že každá zásilka ze zahraničí chodí o poznání déle. Připravte se tak někdy i na několikatýdenní čekání.

DrakeMall

DrakeMall recenze by nebyla kompletní bez toho, aniž bychom poskytli důkaz, že opravdu lze vyhrát i ty nejvyšší ceny. Na YouTube si najděte videa podle klíčového slova DrakeMall nebo mystery box cz. Spousta uživatelů si natáčí review, jak dokázala získat i ty nejdražší předměty. DrakeMall důkaz dokonce poskytuje i oficiální stránka, kde naleznete mnoho videí a fotografií od reálných uživatelů, kterým tajenkový box vyhrál super ceny.

 

Valentýnská akce

Ať už Valentýna slavíte, nebo na něj kašlete, DrakeMall si připravil speciální dárek na Valentýna, kterým case za necelých 7 dolarů a v něm zlaté MacBooky, červený iPhone Xr a další odměny s tématikou právě tohoto svátku. Akce potrvá přesně do Valentýna, takže máte ještě trochu času, abyste své drahé polovičce něco pěkného vyhráli.

DrakeMall

 

Je to fake nebo ne?

Sám sebe jsem se ptal, zda je DrakeMall fake, nebo se jedná o skutečně přínosnou službu. Tak jako u každého kola štěstí je to prostě loterie. Nikdy nevíte, co vám padne a kolik za to utratíte. Je fakt, že za málo peněz můžete získat skutečně hodnotnou cenu, ale je i možné, že prošustrujete hodně financí, které se vám nevrátí.

Každopádně se jedná o dobrou zábavu v roce 2019 a jestli máte přebytečné peníze na účtu, zkuste to. Přinejhorším je už neuvidíte, ale to byste si mohli říct vždy. Tady se aspoň pobavíte, proběhne vám nějaký ten adrenalin v žilách a když budete mít štěstí, můžete výhrou někoho obdarovat nebo si ji sami užít.