DJI chystá na 23. ledna něco velkého. Zjistíte z videa co?

Společnost DJI oznámila, že na 23. ledna chystá představení svého nového produktu. Vnadí na to zajímavým videem, které však příliš neprozradí.

DJI je čínská technologická společnost sídlící v Šen-čenu. Vyrábí bezpilotní letadla, také známé jako drony, pro leteckou fotografii a video, kamery nebo stabilizátory kamer. Tyto produkty jsou určené jak pro amatérské, tak pro profesionální použití.

Všechny dostupné zprávy vedou k tomu, že by se mohlo jednat buď o skládací dron, který budete moci brát s sebou za různým dobrodružstvím o to jednodušeji, nebo o náhradu za model Mavic Pro. Ten totiž na CESu 2018 dostal vážnou konkurenci v podobě EVO dronu od společnosti Autel Robotics.

Video je působivé, plné razantních střihů, doprovozené dramatickou hudbou. Na nový produkt však máte jen několik málo pohledů, podle kterých těžko zjistíte, o co se vlastně jedná. DJI nás tak na vnadí vskutku geniálně. 23. ledna se ale vše dozvíme. Navíc to vypadá, že oznámení se bude streamovat živě na těchto stránkách. Můžete se na něho tak podívat sami. Otázka ale zní, jste připraveni na to, co přijde?

Zdroj: dpreview.com, WikipedieKam dál?