Příslušenství

Designový polep pro MacBook i iPhone


Jste originální a kreativní jedinci, kteří se rádi odlišují? Tak právě pro vás jsou určeny designové polepy na iPhone i MacBook.

Představuji vám jednoho z profesionálů v oboru, internetový obchod iSkinee. Možná  se vám některý z polepů zalíbí, pak se bude hodit pár informací.[quote align=”center” color=”#999999″]Vystupte z davu. Buďte originální.[/quote] I když jsou stránky kompletně v angličtině a ceny v internetovém obchodě v dolarech, jde o českou firmu, sídlící v Uherském Brodě. Prohlašují o sobě: „Jsme malé nezávislé kreativní studio s názvem Kreativka. Milujeme design a produkty od Applu.“ Jejich tvůrčí dovednosti jsou vidět už při procházení internetových stránek, vše je tak nějak přirozeně pěkné.

P1080396

Pokud se Kreativku rozhodnete podpořit, nabídnou vám skiny pro iPhone 4, 4S, 5, Macbook Pro i Macbook Air. Orientačně se cena za jeden kus pro iPhone pohybuje kolem 180 Kč. Poštovné je zdarma do celého světa.

Domů vám přijde nálepka s anglickým návodem na nalepení. Není však potřeba. Zařízení stačí očistit a nalepit nový vzhled, případné bubliny vytáhnout něčím tvrdším, ideální je kreditní karta. Při lepení na iPhone se nemusíte bát špatného umístění. Prostě ji odlepíte a přitisknete znovu. V pohodě ji sundáte bez viditelných následků, i když se to povede třeba až na popáté. Pokud lepíte na MacBook, má nálepka i horní folii, až budete spokojeni a nebude potřebovat s ní pohybovat, sloupnete ji.

IMG_3238

Pokud máte jakýkoli nápad, chcete něco víc, Kreativka je vám otevřena. Nabízí možnost návrhu vlastního motivu, loga a spolupráci s velkoprodejci. Z vlastní zkušenosti mohu polepy doporučit vzhledem ke kvalitě zpracování a celkové bezproblémovosti při lepení. Některé motivy si můžete prohlédnout níže. Všechny je však naleznete na internetových stránkách iSkinee.

1

2