Firma Apple

Vyhrajte cestu snů do Applu od iPure.cz!


Jste správná iOvce a vždy jste se chtěli podívat do Applu v Kalifornii? Předplaťte si na rok iPure v průběhu září a zařadí vás do soutěže Cesta snů do Applu!

Na začátku ledna se chystá naše redakce na veletrh CES 2019, odkud pro vás budeme dělat reportáže. Když už cestujeme na západní pobřeží USA, rozhodli jsme se kromě Las Vegas navštívit i Apple v Cupertinu, San Francisko a také Los Angeles. A to nejlepší? Můžete jet s námi a my to zaplatíme za vás. Navštívíme Apple garáž, původní centrálu Applu na 1 Infinity Loop i nový Apple Park. Potkáme zajímavé osobnosti ze Silicon Valley a budeme na největším veletrhu spotřební elektroniky na světě. Vyhrajte cestu snů do Applu!

 

Apple Park iPure.cz

 

Soutěž o cestu do Applu a na veletrh CES 2019

Pokud si v období od 1. září 2018 do 30. září 2018 objednáte a zaplatíte předplatné iPure STANDARD či iPure FULL na rok, automaticky vás zařadíme do slosování o cestu s naší redakcí do Applu a na veletrh CES 2019! Pokud již máte iPure předplacený, nevadí. Stačí si v uvedené době prodloužit své stávající předplatné o další rok!

 

Cesta snů do Applu! O co soutěžíme?

Cesta začne 3. ledna 2019 odletem z pražského letiště do San Franciska. Čeká nás den v San Francisku, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku, 4 dny na veleterhu CES 2019 a den v Los Angeles. Návrat do ČR bude 13. ledna 2019.

Výherce od nás získá:

 • životní cestu snů do Kalifornie
 • letenku včetně všech poplatků PRG-SFO a LAX-PRG
 • ubytování na dvoulůžkovém pokoji
 • dopravu osobním autem s členy redakce iPure po celou dobu cesty
 • návštěva centrály Applu v Cupertinu
 • novinářský vstup na veletrh CES 2019 v Las Vegas
 • prohlídka San Franciska a Los Angeles

Cestovat budete se členy redakce, kromě jiného s Honzou Březinou, který je zkušeným průvodcem. Postaráme se o vás. Jediné náklady, které si budete muset uhradit sami je stravování.

 

Sdílejte radost a vyhrajte Apple tričko

Pomozte nám sdílet ve své sociální bublině tuto soutěž a my vás za to odměníme. Pokud v průběhu září budete na Facebooku, Twitteru či Instagramu sdílet informaci o této soutěži a do příspěvku přidáte hashtag #AppleSen, zařadíme vás do soutěže o tři originální Apple trička, která jdou koupit pouze v Cupertinu! Navíc vám dáme 15 % slevu na libovolné předplatné iPure. Každý jednotlivý příspěvek bude zařazen do slosování, takže čím více a častěji budete sdílet, tím větší šanci máte vyhrát!

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 1. 9. 2018 do 30. 9. 2018
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s cestou.
 • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure STANDARD či iPure FULL na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Slosování proběhne 9. října 2018 na konferenci iPure NEXT Ostrava za přítomnosti veřejnosti. Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění a propadá v případě, že vítěz nesplní podmínky nutné pro vstup do USA nebo se z jakéhokoliv důvodu cesty nezúčastní. Vítěz za sebe může na cestu poslat náhradníka, jeho jméno je ale nutné oznámit pořadatelům do 15. října 2018.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663