Casepower STREET POWER 2600mAh – externí baterie se svítilnou

Casepower je malá externí baterie pro vaše telefony, která zároveň poslouží jako svítilna.

V 96. Videocastu jsme se probírali, čím nabít vaše elektronické hračky na cestách. Představili jsme vám dvě externí baterie od MiPow, na které jsme také sepsali recenzi. Nyní zde máme externí baterii od Casepoweru, která váš telefon hravě nabije vmžiku na 100 % (záleží na kapacitě baterie telefonu).

Baterie se svými rozměry je skvělá na přenášení po kapsách. Líbí se mi možnost přidělat si přibalené očko, a zavěsit si ji tak třeba na ruku. Oproti MiPow je vše vyrobeno z plastů a pogumovaného materiálu. Díky tomu je po chvíli magnetem na otisky prstů. Další skvělou funkcí je zabudovaná svítilna.

Integrovaný Lightning konektor zde chybí. Musíte tedy připojit kabel přes USB a druhý konec do telefonu. Kapacita baterie je 2 600 mAh a nabíjení pak probíhá přes microUSB kabel. iPhone 5 a 5s tedy dokáže dobít skoro dvakrát, iPhone 6 dobije na 100 % jednou, a 6 Plus ani jednou.

Světelná indikace o nabíjení je nešikovně schovaná uvnitř USB konektoru. Pokud baterii dochází šťáva, začne modře blikat. Samotné nabíjení trvá přes dvě hodiny a plné nabití se pozná tím, že baterie přestane blikat.

Vše uzavírá cena, která se zastavila na příjemných 745 Kč. Pokud by se vám nelíbila černá, je ještě na výběr modrá a červená barva.

Klady

  • Rozměry
  • Přibalené očko v balení
  • Zabudovaná svítilna

Zápory

  • Rychle se ušpiní

NázevCasepower STREET POWER externí nabíječka 2 600 mAh se svítilnou

Barva: Černá, červená, modrá

Cena: 745 Kč

Parametry: Kapacita baterie 2 600 mAh

Rozměry: 22 mm x 22 mm x 114 mm; váha: 64 g

Casepower je malá externí baterie pro vaše telefony, která zároveň poslouží jako svítilna. V 96. Videocastu jsme se probírali, čím nabít vaše elektronické hračky na cestách. Představili jsme vám dvě externí baterie od MiPow, na které jsme také sepsali recenzi. Nyní zde máme externí baterii od Casepoweru, která váš telefon hravě nabije vmžiku na 100 […]

Hodnocení

Design
Kvalita zpracování
Váha a rozměry
Využití
Cena

Skvělé

Shrnutí : Casepower Street je skvělá cestovní baterie, která dobije jakýkoliv telefon. Potěší přibalené očko na zaháknutí a zabudovaná svítilna.

User Rating: Be the first one !
98


Kam dál?